Author Topic: İş Kurmak  (Read 41 times)

firmarehberi12

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
İş Kurmak
« on: May 20, 2021, 08:07:46 am »
İş Kurmak
1999 yılında kurulmuş olan Pizza Tomato ilk Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet etmektedir. Firma müşterilerin hijyeni önemsemekte ve keyif alarak çalışan kadrosu bulunmaktadır. Yapmış oldukları pizzalar ise günlük olarak taze hamur ve malzemelerle yapılmaktadır. Aynı zamanda firma müşterilerine kolaylık olması açısından online sipariş ve telefonla sipariş hizmeti de sunmaktadır. Bununla birlikte firmanın birçok yerde bayilikleri de bulunmaktadır.
Vizyonları
İş kurmak için yola çıkmış olan firmanın vizyonu hem hizmetleriyle hem de ürünleriyle birlikte gelişmeye devam ederek büyük bir firma ve Türkiye'de öncü firma olmaktır.
Misyonları
Misyonları ise gelen yeniliklerle beraber gelişmek ve marka ile bayilere katılmaktır. Bununla birlikte kişilerin damak tadında gelişme sağlayarak kişilerin evlerine ve restoranlarına yeni pizza lezzeti getirmektir.
Menü
Menüleri günlük olarak taze hamurlarla ve malzemelerle hazırlanan firmanın birden fazla menüleri müşterileri için sunulmaktadır. Kişiler çıtır tavuk, pane, menü, salata, calzone, hamburger penne, tatlı ve atıştırmalık arasından sipariş verme imkanına sahiptir.

https://www.pizzatomato.com.tr/iskurmak

Share on Facebook Share on Twitter