Author Topic: akü değişimi  (Read 9 times)

lesonya

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1140
    • View Profile
akü değişimi
« on: September 20, 2022, 02:52:57 am »

Trafikte gerçekleşen kazaların çoğunluğu belirli periyotlarla yapılması gerekli olan araç bakımlarının ihmal edilmesinden kaynaklanır. Aracınızla güvenli bir kullanım sağlamak ve ayağınızın emin adımlarla pedallara basması için fren bakım sistemi hizmetinin aksatılmadan alınması gerekir. Aracınızla trafikte giderken duyduğunuz gıcırtılar, hissedebileceğiniz araç titreşimleri, fren yaparken yaşanan sallanmalar aracınızın fren balata ve disk değişimi zamanınızın geldiğini hatta geç bile kaldığınızı gösterir.

Belirttiğimiz aksaklıklar yaşanmadan önce her 10.000 km'de aksatmadan fren balata ve disk değişimi için kontrolleri sağlanırsa aracınız ve sizin için iyi olacaktır. Artık kullandığınız aracınızın fren balata ve disk değişimi zamanı gelmiş olsa bile sizin yetkili servislere ayıracak vaktiniz olmayabilir. Bu noktada size önerimiz Bibakım mobil araç bakım servisi ile ihtiyacınız olan zamanı sizler için yaratmasına izin vermeniz ve gerekli araç bakım hizmetini alırken yalnızca kahvenizi yudumlayarak keyfini çıkartmanız olacaktır.


direksiyon hidrolik yağı hakkinda daha detayli bilgi almak icin sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.bibakim.com.tr/

Share on Facebook Share on Twitter