Author Topic: Beyaz Eşya Servis  (Read 53 times)

Laplace

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2107
    • View Profile
Beyaz Eşya Servis
« on: September 17, 2018, 10:05:06 am »
Beyaz Eşya Servis

2000 yılından itibaren ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Beyaz Eşya servis olan Servis Asia, buzdolabı veya derin dondurucu gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. İstanbul de bulunan özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

Derin dondurucu.

Buzdolabı.

Çamaşır makinası.

Bulaşık makinası.

Fırın, ocak.

Kurutma makinaları.

Ankastre cihazlar.

İstanbul Beyaz Eşya Servisi; geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.

Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız ve şubelerimiz aynı zamanda eğitimli ve belgeli uzman personel kadrosu ile de hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.

 Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden İstanbul Beyaz Eşya Servisi, başarısını üstün müşteri memnuniyetinden almaktadır.

Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Bu yapı hedeflerimizi beslemektedir. İstanbul ve çevresindeki pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

İstanbul Beyaz Eşya Servisi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

İşinde uzman elemanlarla çalışmaktayız.

Doğru tespitlerle zamanında ürünü tamir etmekteyiz.

Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

Randevulara zamanında gideriz.

Müşterilerimize yedek cihaz temin ederiz.

Beyaz eşyalarınızın tamirini garantili olarak yapmaktadır.

İstanbul Beyaz Eşya Servisi; ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız buzdolabı, kombi gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir. İstanbul Beyaz Eşya servisi uzun yıllardan beri halkı için çalışmakta zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar.

Beyaz Eşya Özel Servisi Servis Asia : 0216 469 34 35

https://beyazesyaklimaservis.com/

Share on Facebook Share on Twitter