Author Topic: DHR Lichtmann, Muhteşem Bir Zayıflama Ürünü  (Read 129 times)

Tanitim

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5010
    • View Profile
DHR Lichtmann, Muhteşem Bir Zayıflama Ürünü
« on: July 24, 2020, 06:42:02 pm »

Hollandalı ünlü herbalist De Heer Lichtmann’ın uzun yıllar süren çalışmalar sonucu hazırladığı muhteşem bir zayıflama ürünü <b>DHR Lichtmann.</b> Çalışmalarını uzak doğu, arap ülkeleri ve Amerika’da yapmış, doğal şekilde zayıflama ve aynı zamanda vücut direncini koruma üzerine bütün bilimsel kriterleri dikkate alarak içinde en mükemmel ekstratları barındıran bu ürünü ortaya çıkarmıştır.
İçerisinde başta c, a, k ve b vitaminlerini barındıran bu ürün, beyni ve bağırsakları maksimum seviyede çalıştırarak kolayca kilo verilmesini sağlamaktadır. Ürün binlerce hasta üzerinde denenmiş ve inanılmaz sonuçlar alınmıştır. Ayrıca bu ürün kronik rahatsızlığı olanlar, hamile anne adayları, emziren anneler, metabolik hastalar ve hatta çocuklar tarafından bile güvenle tüketilebilir.Dünya üzerinde güvenle tüketilen ve zayıflama denildiğinde akla ilk gelen <b>DHR Lichtmann</b> artık TÜRKİYE’de.
İçerisinde; hurma çekirdeği ekstratı çam sakızı ekstratı, sumak ekstratı, üzerlik ekstratı, zeytin çekirdeği ekstratı ve incir yaprağı ekstratı bulunmaktadır. Tüm bu ekstratların faydalarını tek tek araştırabilirsiniz.
<b>DHR Lichtmann</b> güvenle tüketebileceğiniz yağ yakıcı özelliği olan ve bununla birlikte metabolizmayı hızlandıran, vücut direncini arttıran, tansiyonu ve şekeri dengeleyen bitkisel bir üründür.

Share on Facebook Share on Twitter