Author Topic: Dijital Pazarlama'da Yenilik  (Read 3 times)

lesonya

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 584
    • View Profile
Dijital Pazarlama'da Yenilik
« on: October 11, 2021, 08:12:00 am »
Pazarlama günümüzde her işletmenin bir ihtiyacıdır. Bilpp ile kişi listenizi oluşturarak potansiyel müşterilerinizi depolayabilirsiniz.

E-ticaret arama istatistikleri gibi konular da Bilpp sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Günümüzün en gelişmiş ve en yeni dijital pazarlama servis aracıdır. Bilpp servisi sizler için pek çok alanda otomasyon hizmeti sunuyor. Bu sayede müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunabileceksiniz. Aynı zamanda belirlediğiniz tarihte müşterilerinize sms ya da e-posta yollayabileceksiniz. Tüm bu hizmetleri Bilpp ile ücretsiz alabilirsiniz. Sosyal medya reklamları dönüşüm hesaplama hizmetleri işletmeler için son derece gereklidir. Peki, Bilpp işletmem için uygun mu? gibi benzeri pek çok soru sorulmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken Bilpp hesabı oluşturmak ve sizlere sunduğu hizmetlerden faydalanmanız olacaktır.

E-Ticaret Satış İstatistikleri
İşletmelerin çoğu iletişim formu tasarımı için hizmet almaktadır. Bunun için sizlerin ihtiyaçlarına en uygun şekilde Bipll hizmet vermektedir. Web sitenizi entegre ederek sizler de Bilpp kullanmaya başlayabilirsiniz. Kişi listenizi oluşturup, toplu sms ve mailler gönderebilirsiniz. Aynı zamanda buradan google ads reklamları dönüşüm hesaplama aktivitelerinizi sürekli olarak takip edebilirsiniz. Bunları yanı sıra link tıklama analizi gibi benzeri farklı hizmetler de alabilirsiniz. Bilppy üzerinde kolaylıkla popup oluşturabilirsiniz. Veri takibi ve yönetimi kapsamında hukuka dayalı bir sistemdir. Bu sayede kullanıcılarına güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman otomatik popup açılımı hizmeti alabilirsiniz.

Share on Facebook Share on Twitter