Author Topic: Elektrikli ve Fanlı Isıtıcı Modelleri  (Read 300 times)

Laplace

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2123
    • View Profile
Elektrikli ve Fanlı Isıtıcı Modelleri
« on: September 07, 2018, 08:17:16 am »
Isıtıcı

Isıtmanın yetersiz kalabildiği durumlarda imdadımıza yetişen ısıtıcılar ile hem sağlıklı hem de ekonomik olarak ısınabiliyoruz. Hem evlerde hem de iş yerlerinde güvenle kullanabildiğimiz elektrikli ısıtıcılar ile ısınma konusunda problemlerini çözebilirsiniz. Özellikle kış ayının geldiği şu günlerde evde ve ofisde en büyük kurtarıcımız olan elektrikli ısıtıcılar hakkında detaylı bilgi almak için okumaya devam edebilirsiniz.

Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Elektrikli ısıtıcı denilince ilk akla gelen ayaklı ısıtıcı modelleridir. Hem soğuk hem de sıcak hava üfleyen fanlı ısıtıcılar, kule tipi ısıtıcılar, konvektör ısıtıcılar, şömine benzeri ısıtıcılar ve elektrikli sobalar gelmektedir. Fakat elektrikli ısıtıcılar kullanım alanlarına göre ikiye ayrılmaktadır. Bu nedenle alacağınızı ısıtıcıyı açık mı yoksa kapalı bir alanda mı kullanacaksınız bunu iyi belirlemeniz gerekiyor. Kapalı alanlarda kullanılan ısıtıcıları seçerken kullanım alanınızı ölçerek bir ısıtıcı alırsanız bulunduğunuz ortamı çok kısa sürede ısıtabilirsiniz. Açık alanlara özel üretilen ısıtıcılarda durum biraz daha farklıdır. Hem yağmura hem soğuk ortama dayanaklı ısıtıcılar seçmeniz gerekmektedir. Açık alan ısıtıcıları diğer ısıtıcılara nazaran daha yüksek ısı vermektedir ve enerji tüketim değerleri biraz daha yüksektir. Duvara takılan ısıtıcılar ile restoranlarınızda bahçe bölümünde oturan müşterilerinizin ısınmasını sağlayabilirsiniz.

Fanlı Isıtıcı Modelleri

Fanlı ısıtıcı ürünlerimiz ile küçük çaplı alanlarınızı az enerji tüketerek ısıtabilirsiniz. İki farklı fanlı ısıtıcı modelimiz sayesinde ev ve ofislerinizde ki ısınma sorunlarınızı kolaylıkla çözebilirsiniz. TFH 20 E ve TFH 22 E olmak üzere 2 farklı model satışı yapmaktayız. TFH 22 E modelimiz 75 derece dönüş kabiliyetine sahip olduğundan ürettiği sıcaklığı etrafına yayarak bulunduğu alanı en kısa sürede ısıtmaktadır.

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

Bu sayfamızda her bütçeye uygun yüzlerce farklı elektrikli ısıtıcı modelleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz Alman markası olup Alman malı kalitesine sahiptir. Ürünlerimizin hepsi gerekli testlerden geçmiş ve ödüllere layık görülmüştür. Elektrikli ısıtıcı fiyatları konusunda yüzlerce site dolaşmanıza gerek kalmadan yüzlerce modelimizden birisini seçmeden önce bizi arayabilir ve size en uygun modeli seçmenizde bizden yardım alabilirsiniz.Örnek olarak ısıtıcıyı kullanacağınız alan küçük ise ona göre bir ısıtıcı almanız sizin için daha uygun olacaktır, eğer küçük bir alana daha büyük bir ısıtıcı alırsanız gereğinden fazla para ödemiş olursunuz. Sitemizden beğendiğiniz ısıtıcıyı güvenle alabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile ürünleriniz kapınıza kadar gönderilmektedir. Sizde Alman markası ısıtıcıların tadını çıkarın, sağlamlığın ve kalitenin farkına varın.

Kaynak : https://www.trotec24.com.tr/makineler/isitma/elektrikli-isitma-uniteleri

Share on Facebook Share on Twitter