Author Topic: Jeyyu  (Read 58 times)

Laplace

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2109
    • View Profile
Jeyyu
« on: September 17, 2018, 01:49:31 am »
Adı Farklı Kendi Farklı Bilgi Portalı

Uzun zaman önce her okurun aynı zamanda yazar olabildiği ve fikirlerini paylaşabildiği bir adres hayaliyle yola çıktık. Bu konuda rakiplerimiz çoğunlukla kolaya kaçsa da doğru bilgiye kesintisiz bir şekilde ulaşmanızı sağlamayı amaçladık. Bu bakımdan ismimiz gibi farklı bir adres oluşturmaya çalıştık ve bunu başardık da.

Ne Yapıyoruz Biz Kimiz

Bizler jeyyu ailesi olarak güncel bilgileri, modayı, teknolojiyi, haberi, sağlığı ve daha burada sayamadığımız pek çok farklı konu hakkında bilgilendirme yapmayı amaçlayan bir adresiz. Ekibimiz sayesinde günden güne büyüyen alt yapımız size en doğru bilgiyi ulaştırmayı amaçlamaktadır. Bu konuda bizim üzerimize düşen tüm görevleri yapmaya hazır olduğumuzu söyleyebiliriz.

Farklı konu başlıkları hakkında bilgilere ulaşmak için yapmanız gereken tek şeyin web sitemizi ziyaret etmek olduğu unutulmamalıdır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve farklı konu başlıklarına ulaşmak için bizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Giderek güncellenen alt yapımızda her okurun bir yazar olduğu unutulmamalıdır. Güncel durum ve olaylara karşı söyleyecekleriniz olduğunu düşünüyorsanız sadece web sitemizi ziyaret ederek bu konu hakkında bildiklerinizi yazabilirsiniz.

Farklı ismin farklı adresinde doğru bilgiye sizde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bizde olduğunu düşünmediğiniz konu başlıkları hakkında en doğru bilgiyi sunmak için hemen üye olabilir ve paylaşımlarınıza da kesintisiz bir şekilde başlayabilirsiniz.

Site: http://www.jeyyu.com/

Share on Facebook Share on Twitter