Author Topic: Kocaeli Ev Temizliği Hizmeti  (Read 21 times)

Laplace

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 2109
  • View Profile
Kocaeli Ev Temizliği Hizmeti
« on: October 21, 2018, 03:26:00 pm »
Ev Temizliğinde gündelik bireysel olarak çalışan kişiler genellikle bilinçsiz ve yetersiz düzeyde temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. Ev Temizliği gerçekte en çok dikkat edilmesi gereken ve en hassas işlemdir. Çünkü zamanınızın büyük bir kısmını evinizde geçirir evinizde uyur ve evinizde yemek yapar çocuklarınız bu evde büyür.

Buna bağlı olarak ev temizliğinde hijyen en üst düzeyde tutulmalıdır. Ev temizliğine öncelik verip hedef olarak belirmiş ve tamamen bu konuya yönelik profesyonel çalışmalar ile kontrol noktaları oluşturup bunun doğrultusunda Kocaeli temizlik şirketimizdeki çalışma arkadaşlarımızı daha eğitimli ve tecrübeli yaparken müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutar.

Kocaeli Temizlik Şirketleri Turkuaz Temizlik

Turkuaz Temizlik ailesi olarak temizlik öncesi temizlik esnası ve temizlik sonrasında kontrol listeleri ile işlemi en başından sonuçlanana dek kontrol altında tutarız. Ev temizliği de tıpkı bir yapı inşası gibi işlemeli ve en yukarıdan aşağıya doğru devam etmelidir. Temizlik işlemi tavan ve duvarlardan başlanarak halıların kaldırılıp mobilya ve beyaz eşyaların tamamen yerlerinden çekilmesi ve tüm yüzeylerin en ince noktasına kadar temizlenmesi ile devam eder.

Ev Temizliği esnasında mobilyalara beyaz eşyalara zarar verilmemesi için en uygun temizlik malzemeleri ve ekipmanlar analiz edilerek seçilmelidir. Ayrıca evinizde alerjen bir durum söz konusu ise tamamen doğal temizlik malzemeleri ile uygulama gerçekleştirilmelidir.

Apartman Merdiven Temizliği Kocaeli ve Ev temizliği esnasında sizlerin dahi unutabildiği kapı pervazları, evinize içleri, perdelikler, yer zemin köşe çıtalarının araları gibi bir çok yer temel kontrol noktalarımız olup siz ev sahipleri ile birlikte ev temizliği işleminden sonra kontrol edilerek not verilir. Kocaeli 1 Temizlik Şirketi olarak bu sayede hem sizlerin doğru hizmet alması garanti edilir hemde çalışma arkadaşlarımızın performansları değerlendirilir, her yapılan ev temizliği bir eğitimdir.

Kocaeli Gündelik Temizlikçi Dikkat Edilenler

Kocaeli Temizlik Şirketi Olarak Bazı Kontrol Noktalarımız Şöyle;

 • Avize Temizliği: Ev temizliğinde En sık yapılan hatalardan birisi avizelerin temizlik esnasında atlanmasıdır. Avizeniz de bulunan toz ve kirler rüzgar yolu ile kolaylıkla size ve çevrenize yayılmaya devam eder.
 • Karton Piyer: Ev temizliğinde en çok unutulan bir diğer ve en önemli noktalardan biriside perdelerin asılı olduğu karton piyerlerin temizlenmesidir. Temizlenmeyen bu noktalar hem haşerelere yuva oluştururken hemde tozların eve yayılmasına ve temizliğin verimini düşürmesine sebep olurlar.
 • Yer Kaplama Çıtaları: Ev temizliğinde yeteri kadar önem gösterilmeyen bir diğer noktalardan biriside bu kaplamalardır. Oysa ki en çok tozun ve kirin biriktiği temel noktalardan birisidir.
Ev Temizliğinde Püf Noktalar
 • Klima ve Havalandırmalar: Ev temizliğinde klimaların içlerinin ve üstlerinin temizlenmemiş olması yapılan işlemin performansını doğrudan etkileyen bir unsurdur.
 • Mutfak dolaplarının üstleri: Ev temizliğinde en çok gözden kaçırılan temel nokta burasıdır. En hijyenik olması gereken temel yerlerden biride olan mutfaktır. ancak temizlenmeyen bu noktalar evinizdeki hijyeni büyük oranda yok eder.
 • Çekmece içleri: ev temizliğinde en ufak noktalar dahi temizlenmeli ve en yüksek seviyede hijyen ve düzen sağlanmalıdır. aksi halde tozlar ve kirler yayılmaya devam edip her şey başa dönecektir.
 • Kocaeli 1 Temizlik Temizlik Şirketi olarak kendi alanımızda uzmanlaşarak verdiğimiz hizmet öncelikle müşteri memnuniyeti sağlamak ve sizler ile büyük bir aile olmaktır.

Share on Facebook Share on Twitter