Author Topic: Mescid-i haram Canlı yayın izle Mescidi Haram canlı yayın Kabeden Canlı Yayın izle  (Read 24 times)

Laplace

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2123
    • View Profile
mescidiharam.com siz değerli kullanıcılarımız için hazırladığımız tamamen ücretsiz olarak hizmet veren bir platformdur.

Nerede Hata Yapıyoruz?

İslam toplumları olarak, ne yazık ki yüzlerce yıldır, ne huzuru ne de mutluluğu toplum olarak bulamadık. Peki, nedenini hiç düşündük mü? Hâlbuki Allah ın bizlere rehber olsun diye gönderdiği, kendi korumasına aldığı Kur'an, elimizin altında.

İslam Toplumları olarak, namazımızı kılıyoruz, orucumuzu tutuyoruz, anlamadan okusak ta Kur'an ı bolca okuyoruz. Hacca gidebilmek içinde sıraya bile giriyoruz. Hatta birkaç kez gitmenin yollarını arıyoruz. Acaba yaptıklarımızın meyvesini neden alamıyoruz, yoksa yaptığımız bu ibadetleri, Allah ın istediği gibi yapmıyoruz mu? İslam toplumlarının genel çoğunluğu, acı ve keder içinde. Müslüman Müslüman ın kardeşidir diyen Rabbimize sanki inat, birbirimize düşman olmuşuz. Birbirimizi öldürmekten de çekinmiyoruz.

Sizce Yanlışımız nerede? Bir yerlerde yanlış yaptığımız, çok açık değil mi sizce de? Sorduğumuzda elhamdülillah Müslüman ım deriz hepimiz. Allah Kur'an a uyan, onun hükümlerini hayatına geçiren kullarımı darda, zorlukta bırakmam, onları hem bu Dünyada, hem de ahi rette güzellikler veririm diyerek, Kur'an ın ipine sarılmamızı öğütler.

Sitemiz üzerinden Mekke ve Medine'yi 24 saat canlı olarak takip edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir abonelik ve ücret ödemesi de yok!

Mescid-i haram Canlı yayın izle Mescidi Haram canlı yayın Kabeden Canlı Yayın izle

Sitemizi takip etmeyi unutmayın!

Share on Facebook Share on Twitter