Author Topic: Prefabrik ev  (Read 11 times)

lesonya

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1251
    • View Profile
Prefabrik ev
« on: January 11, 2023, 04:38:23 am »
Yatırım yapmak ya da doğada daha kullanışlı ve konforlu evlerde yaşamak isteyenlerin tercihi olmaktadır. İmarsız arazilerde rahat kullanım olanağı sağlamaktadır. Tekerlekli oluşu özellikle kullanıcılar için avantaj sağlamaktadır. Çok sayıda farklı model seçeneği sunulması sayesinde firma bu alandaki talepleri karşılayarak öncülük sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak belirlenecek olan ölçüler üzerinden yapılacak olan tiny house fiyat hesaplamaları sayesinde bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet almanız sağlanmaktadır. Konforu elden bırakmak istemeyenlerin tercihi olan modeller iç dizaynı olarak tamamen müşteri taleplerine uygun şekilde hazırlanmaktadır. Kısa süre içerisinde yapılacak çalışmalar sayesinde kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Tiny ev
Yurtdışından sonra Türkiye'de de satışa sunulan tekerlekli ev modelleri özellikle ihtiyaç duyulan her alanda ev konforunu yanınızda götürmenize olanak sağlamaktadır.
Plakalı ruhsatlı şekilde hazırlanacak olan tiny house modelleri kullanıcılar için pratik kullanım olanağı sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak hazırlanacak olan farklı ölçülerde iki modeller sayesinde doğayla iç içe yaşarken ev konforlu yanınızda taşımanıza sağlamaktadır. Kolay hareket ettirilebilir olacak şekilde tekerlekler hazırlanmaktadır. Bu sayede rahatça hareket ettirilerek istenilen alana götürülmektedir. Ahşap desenli ya da özel tasarım şeklinde hazırlanacak olan tiny house modelleri her ortamda ev konforunu yaşamak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Minimal ev konforunu kullanışlı hale getirerek istediğiniz her alanda rahatça kullanabileceğiniz şekilde tasarımlar oluşturulmaktadır.

Share on Facebook Share on Twitter