Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - firmarehberi13

Pages: [1] 2 3 ... 13
1
Sitenizi Tanıtın / Antalya Kiralık Daire
« on: Today at 06:39:54 am »
Antalya Kiralık Daire
Antalya kiralık daire almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken pek çok özellik bulunuyor. Her şeyden önce evin ne kadar kaliteli oluşu, depreme ne kadar dayanıklı oluşunu araştırıp bilmeniz gerekiyor.
Konut Projelerinde Depreme Dayanıklılık
Antalya toplu konut projesi vatandaşların daha rahat edebilmesi için yürürlüğe girmiştir. Depreme dayanıklılık testlerinden geçen daireleri satın almanızda herhangi bir sakınca yoktur.  Bu dairelerde gönül rahatlığı ile oturabilirsiniz.
Konutun Lokasyonu
Antalya emlak lokasyona uygun konutlardır. İş yerinize ve ya okula uzak olan bir eve gidip gelmek ya da işe gitmek büyük zorluk çıkarabilir. Evi satın almadan önce mutlaka yerine gidip evi orada görmeniz gerekiyor merkeze olan yakınlığı size de uygunsa bu evi satın alabilirisiniz.

https://leadturkeyhomes.com/

2
Sitenizi Tanıtın / İlker Zorlu Hakkında
« on: Today at 06:11:49 am »
İlker Zorlu Hakkında

İş hayatına Bank of Amerika Merrill Lynch’de müdür yardımcısı olarak başlayan ZORLU, Evercore Yatırım Bankacığı şirketinde 10 yıl süresince sırasıyla Finansal Analist ve Kıdemli Finansal Analist olarak çalışmıştır. 2020 yılında yine Kıdemli Finansal Analist olarak Microsoft firmasına transfer olmuştur.
Finansal analiz, yatırım bankacılığı, riskten korunma fonu, yatırım yönetimi, özel bankacılık, Blockchain  ve varlık yönetimi ile ilgilenen İlker ZORLU. şu anda Bloomberg firmasında Kıdemli Finansal Analist olarak iş yaşamına devam etmektedir.

Ekonomi alanındaki ilgisini son 10 yılda kripto para birimleri, NFT ve blockchain teknolojisine odaklayan İlker Zorlu, Kripto para sektörünü geleceğin en önemli sektörü olarak görmekte ve “gelecekten kaçamazsınız” demektedir.

İlker Zorlu’yu sosyal medyada takip etmek için;

İlker Zorlu Linkedin
İlker Zorlu Twitter
İlker Zorlu Instagram
İlker Zorlu Facebook
İlker Zorlu Pinteresthttps://ilkerzorlu.net/

3
Sitenizi Tanıtın / İlker ZORLU Hakkında
« on: Today at 04:29:34 am »
İlker ZORLU Hakkında

İlker ZORLU, dünya çapındaki markaların finansal analizlerini, planlamasını ve yatırım dönüşümlerini artırmalarına yardımcı olan bir finansal danışmandır, yazar ve konuşmacıdır.

Finans Uzmanlığı konusunda 18 yıllık uluslararası deneyime sahiptir. Haziran 2012'de ABD, Boston'daki Northeastern Üniversitesi'nden (2013'te Bloomberg/Businessweek tarafından en iyi 25. ABD işletme okulu) ve Lyon, Fransa'daki CEFAM International Business School'dan 5 yıllık çift diploma eğitim programından mezun olmuştur.

İlker Zorlu’yu sosyal medyada takip etmek için;

İlker Zorlu Linkedin
İlker Zorlu Twitter
İlker Zorlu Instagram
İlker Zorlu Facebook
İlker Zorlu Pinterest


https://ilkerzorlu.org/

4
Sitenizi Tanıtın / İlker Zorlu Kimdir?
« on: Today at 03:39:32 am »
İlker Zorlu Kimdir?

İlker ZORLU, dünya çapındaki markaların finansal analizlerini, planlamasını ve yatırım dönüşümlerini artırmalarına yardımcı olan bir finansal danışmandır, yazar ve konuşmacıdır.

Her hafta düzenli olarak finansal makaleler kaleme alan İlker ZORLU, bu makaleleri blog sayfasında yayınlamaktadır. Makalelerinden bir kaçını aşağıda bulabilirsiniz, okumak için lütfen makale başlığına tıklayınız;

"Volcker Anı" Nedir?
Blockchain Dijital Dünyayı Özgürleştirecek
2022 ve sonrası için ALTIN fiyat tahmini: Yeni zirvelere çıkacak mı?

İlker ZORLU’nun paylaşımlarını Sosyal Medya’dan takip edebilmeniz için;

İlker Zorlu Linkedin
İlker Zorlu Twitter
İlker Zorlu Instagram
İlker Zorlu Facebook
İlker Zorlu Pinteresthttps://ilkerzorlu.blog/

5
Sitenizi Tanıtın / Promosyon Ürün Nedir?
« on: Today at 03:20:20 am »
Promosyon Ürün Nedir?
Bir hizmet, ürün, firma, kurum ve kuruluşun en uygun koşullarda en geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak üzere marka adı, amblemi, resmi bulunan ve belirlenen hedef kitleye ulaştırılan ürünlere promosyon ürünleri denilmektedir. Hedef kitleye ulaşmak için bazen promosyon termos seçilebilir bazen de promosyon şapka olarak belirlenebilir. Bir promosyon ürünü seçiminde ve tasarımında profesyonel desteğin önemi büyüktür.
Promosyon Ürün Nasıl Belirlenir?
Promosyon ürünleri belirlenirken öncelikle hedef kitlenizin doğru tespit edilmesi gerekmektedir. Belirlenen promosyon ürün üzerinde tanıtımı yapılmak istenilen marka ve görselin doğru tasarımla yerleştirilmesi beklenen etkiyi artıracaktır. Bu gün bir promosyon çakmak bile birçok firma ve markanın geniş kitlelere ulaşımını sağlamaktadır.


https://www.batipromosyon.com.tr/urunler/Promosyon-%C5%9Eapka?s=1

6
Sitenizi Tanıtın / Gönder Bayrak Ürünleri
« on: Today at 03:02:13 am »
Gönder Bayrak Ürünleri
Masa bayrağı hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren bu firma müşterilerinin bayrak tasarımları konusundaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. En sık tercih edilen ve gereksinim duyulan gönder bayrak ürünlerine bu firmadan alınacak hizmetler sayesinde erişim sağlanabilmektedir. Bu firma Türk bayrağı fiyatları ürünleri de dahil olmak kaydıyla özel olarak isteğe uygun biçimde bayrak ürünlerinin tasarımlarını yapabilmektedir.
Bayrak fiyatları ve Uygun Fiyatlı Afiş Baskı Ürünleri
Bu firma hizmetleri kapsamında üretimi en iyi yapılan ürünler arasında makam bayrağı ürünleri yer almaktadır. Makam bayrakları da oldukça sık bir şekilde ihtiyaç duyulan ürünler arasında kendisini ön plana çıkarmaktadır. Bu firma her türde, ebatta ve malzeme kalitesinde ürünleri tasarlayarak müşterilerine aktif şekilde yardımcı olmaktadır. Afiş baskı konusunda da yardımcı olmaktayız.

https://asyabayrak.com/kategori/masa-bayragi.html

7
Sitenizi Tanıtın / Kaliteli Bayrağın Adresi
« on: Today at 02:36:32 am »
Kaliteli Bayrağın Adresi
Her türlü mekanlarda, törenlerde ve resmi kuruluşlarda kullanılan bayraklar çeşit çeşittir. Makam barağı, ülke bayrakları, masa bayrakları, gönder bayrak gibi birçok çeşit olarak tasarımı ve üretimi yapılmaktadır.
Makam Bayrağı Nedir?
Makam bayrağı, temsil niteliği taşıyan ve resmi kuruluşlarda bulunan bayraktır. Çok çeşitleri olan makam bayrakları, çok eskiden beri kullanılan bayrak çeşitlerindendir. Siyasi partiler tarafından daha çok tercih edilen bir bayrak türüdür.
Bayrakçı olarak en kaliteli bayrak üretimi ve bayrak üretiminde çeşitlilik çok önemlidir.
Yelken Bayrak Nedir?
flama bayrak, şirketlerin tanıtım amaçlı yaptırdıkları bayraklardır. Asya bayrak, üretimde kaliteye önem vermektedir. Bayrak kumaşlarının her türlü doğa şartlarına dayanıklı ve yıkanır olmasına özen göstermektedir.


https://www.asyabayrak.com/kategori/makam-bayragi.html

8
Sitenizi Tanıtın / En Cazip Promosyon Şapkalar
« on: December 04, 2022, 03:34:18 pm »
En Cazip Promosyon Şapkalar

Sürekli gelişen teknoloji sayesinde artık her türlü kişisel eşya bir reklam aracı haline dönüşebilmektedir. Özel baskı teknolojileri sayesinde şapkalar üzerine de baskı uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir. Gelişmiş teknoloji ürünü baskı makinelerinde promosyon şapka ürünleri için yüksek kalitede baskılar gerçekleştiriliyor. Özellikle de promosyon şapkalarda mevcut olan kaliteli baskılarla uzun ömürlü bir kullanım güvencesi sağlanmaktadır. Ayrıca yüksek kaliteye sahip olan promosyon şapka fiyatları açısından da son derece avantajlı bir reklam çalışmasının gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu sebeple de promosyon yelek ürünleri ürün veya marka tanıtımları için yoğun şekilde kullanılmaktadır. Kaliteli kumaşlar ile gerçekleştirilen promosyon bere sayesinde herkesin günlük yaşantısında yoğun şekilde kullanacağı şapka üretimleri gerçekleştirilmektedir.


https://www.hasatsapka.com/

9
Sitenizi Tanıtın / Göz Rengi Değiştirme
« on: December 04, 2022, 02:28:31 pm »
Göz Rengi Değiştirme

Bugün, kadınlar buna özellikle düşkün. Herhangi bir toplumda popüler olan göz renkleri vardır. Ülkemizde kahverengi ve siyah göz çok yaygın olduğu için mavi ve yeşil tonlarına ilgi vardır. İskandinav ülkeleri gibi toplumlarda mavi göz renginin neredeyse standart olduğu yerlerde ise durum tam tersidir ve buralarda kahverengi ve siyah tonları çok daha fazla dikkat çeker. Göz rengi değiştirme isteyen çok sayıda insan var.

Kısacası dünyanın bütün toplumlarında farklı göz renklerine ilgi ve ihtiyaç vardır. Elbette kozmetik dünyası bu trendi yıllardır biliyor. Bunun için numarasız renkli kontakt lensler üretildi ve bu ürünler büyük talep gördü. Renkli kontakt lensler çok ilgi çekmeye devam ediyor ve günümüzde de kullanılıyor. Ancak renkli kontakt lenslerle ilgili sorunlar var. Zamanla kontakt lenslerle göz uyumluluğu azalabilir ve göz kuruluğu gelişebilir. Lazerle göz rengi değiştirme için bizlerle iletişime geçin.


https://hakanyuzer.com/uygulama/goz-rengi-degistirme

10
Sitenizi Tanıtın / Ölünceye Kadar Bakma Sözleşmesi
« on: December 04, 2022, 01:19:49 pm »
Ölünceye Kadar Bakma Sözleşmesi

Ölünceye kadar bakma sözleşmesi, Türk Borçlar Kanunu'nun 612. maddesi uyarınca miras sözleşmesi hükümlerine tabidir. Bu nedenle sözleşmenin kurulma şekli miras sözleşmesi hükümlerine göre belirlenir.

Bu antlaşmanın akdedilmesi için öncelikle akit tarafların hazır bulunması gerekir. Sözleşmenin taraflarından birine nafaka borçlusu, diğer tarafa da nafaka alacaklısı denir. Nafaka borçlusu, bir sözleşmede, nafaka alacaklısına bakmayı ve sözleşme kapsamında alacaklıya karşı yükümlülüklerini yerine getirmeyi taahhüt eden kişidir. Öte yandan mirastan feragat sözleşmesi konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Vesayet borçlusu ise, emanet borçlusu ölene kadar ona bakmayı kabul ettiği için, emanetçi borçluya mal varlığının bir kısmını veya tamamını devretmeyi taahhüt eder. Sözleşmenin tarafları veya temsilcileri, yasanın öngördüğü şekil şartlarına uygun olarak yetkililerle bir sözleşme akdederek bu sözleşmeyi resmileştirebilirler. Sözleşmenin akdedildiği bu organlara ve genel şartlarına aşağıda değindik.


https://www.mustafakok.av.tr/mirashukuku/olunceye-kadar-bakma-sozlesmesi/

11
Sitenizi Tanıtın / International School
« on: December 02, 2022, 03:30:52 pm »
International School
Istanbul is a multifaceted city born from the harmony of a unique culture, deep-rooted history, modern and luxurious life, unique nature and a magnificent social life. New settlers never feel alone in this city where every nation can live freely.
When we look at the issue from a financial point of view, you can live in Istanbul at more affordable prices compared to many metropolises in the world, without sacrificing quality. For detailed data, visit our General Costs of Living in Turkey page.
On the education basis, the Turkish government has required cooperation between the Ministry of National Education and foreign embassies to establish a school. The international school can serve the society of every nation in line with the ideals and principles of the Turkish Government. You can also contact the same international school Izmir.

https://gokkusagi.k12.tr/en/

12
Sitenizi Tanıtın / Forum Sitesi
« on: December 02, 2022, 02:10:02 pm »
Forum Sitesi
Tüm yaz, insanların sanal dünyada bir araya gelip bilgilerini, deneyimlerini, doğrularını, hatalarını, hatalarını, kusurlarını paylaştığı, aklınıza gelebilecek her konuda konu ve yorum yazdığı zamanlardır.
Başka bir deyişle, forumlar sanal dünyanın sosyalleştirilmiş siteleridir. Günümüz forumlarında insanlar bir araya gelerek sanal konuların yanı sıra birçok konuda etkinlikler düzenlemektedir. Üyeler bir araya gelerek atölye çalışmaları, kurumlara yardım, alışveriş, kutlama ve eğlence gibi çeşitli etkinlikler düzenler.
Fan club forumları ikinci sırada. Fan kulüp forumları sanatçılar, ünlüler, takımlar veya farklı görüşler hakkında tek bir konuya odaklanır. Sanatçılara veya ünlülere açık olan genel forum sitesinde, insanlar bir araya gelerek konserler ve eğlence etkinlikleri şeklinde etkinlikler düzenlemektedir.
Bundan sonra genel forumlarda insanlar bir araya gelerek çeşitli eğlenceler ve etkinlikler düzenlerler. Genel forumlarda insanlar bir araya gelerek kalem, kitap, defter gibi araçları toplayarak ihtiyaç sahibi okullara yardım ediyor.

https://forumruzgari.com/

13
Sitenizi Tanıtın / Sohbet
« on: December 01, 2022, 11:18:26 am »
Sohbet
İnternette yeni arkadaşlıklar kurmak isteyenlerin tercih edebileceği bir sitedir. Chat siteleri arasında en iyi hizmeti veren sistemlere sahiptir.
Yeni arkadaşlar edinmek ve kaliteli bir sohbet etmek istiyorsanız sitenin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Sohbet siteleri servisleri ile herkesin birbiriyle sohbet etmesini kolaylaştırır. İçeriği çok kolay hazırlanan sitede sohbet çok kolay hale getiriliyor. Siteye giriş yaparak mobil sohbet özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.
Çevrim içi sohbet
Sohbet hizmetleri sunan sitenin içeriği herkesin kullanabileceği özelliklere sahiptir. Kurallara saygı duyarak en kolay şekilde sohbet edebileceğiniz bir sitedir. Bu tamamen gerçek bir ortam yaratır ve herkesin birbirine kolayca mesaj göndermesini sağlar. Yeni arkadaşlar edinmek için tercih edilebilecek önemli sesli sohbet sitelerinden biridir.
https://www.dosthane.net/

14
Sitenizi Tanıtın / Adana Avukat
« on: November 30, 2022, 02:56:44 pm »
Adana Avukat
Müvekkillik yaptığı insanların hakkını en iyi savunan Adana avukat bürosu alanında uzman ve profesyonel bir ekipten oluşur. İş, Aile, Miras, Gayrimenkul, Ceza, Ticaret ve İflas Hukuku alanında hizmet veren firma Adana boşanma avukatı çözüm odaklıdır.
Profesyonel Savunma Hizmeti
Hukuk alanının tüm alt başlıklarına uygun Avukatlara sahip olan büro Hukuk alanında eğitim alan en iyi avukatları ve yıllardır bu alanda verdikleri güvenilir hizmetlerle tercih ediliyor. İcra konularında Adana ceza avukatı veya ceza hukuku konularında kaliteli Adana ceza avukatı konularında sertifikalı hizmet sunarak başarılı ve dinamik çalışma gurubuna sahip olan büro danışmanlık hizmeti de sunuyor. Adana il ve ilçe sınırlarında müvekkil aradığınız noktada bürodan hizmet almak faydanıza olacaktır. 

https://kamisli.av.tr

15
Sitenizi Tanıtın / Rhinoplasty
« on: November 29, 2022, 12:27:57 pm »
Rhinoplasty
Surgical operations performed on these tissues in the nose, which include bone and cartilage tissues, are called rhinoplasty. Nasal aesthetics, also known as rhinoplasty or nasoplasty, is often preferred both in the treatment of congenital or subsequent trauma-induced structural disorders in the nose and in the correction of undesirable appearance. Many rhinoplasty operations involve both treatment and cosmetic purposes. Because most of the deformities that cause an undesirable appearance in the nose also cause the respiratory function to be adversely affected. However, aesthetic operations can be performed on the nose only to cause visual discomfort in the person. Also, contact us for information about hair transplant service.

https://www.plasticsurgery-turkey.com/rhinoplasty-in-turkey/

Pages: [1] 2 3 ... 13