Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - skirubo

Pages: [1] 2 3 ... 24
1
Sitenizi Tanıtın / b2cfocus - PR Çalışması
« on: October 08, 2022, 06:22:22 am »
Günümüzde birçok marka küçük veya büyük fark etmeksizin PR çalışmalarına önem vermektedir. PR çalışmaları için geleneksel medyanın yanı sıra sosyal medya platformlarında da kullanılmaktadır.
Bir tür pazarlama stratejisi olan PR, başarılı bir şekilde yürütülmesi durumunda hedef kitlenin dikkatinin çekilmesini sağlamaktadır. Bazı PR çalışmaları kişinin kendisi tarafından yönetilirken, kimi PR çalışmaları da ajanslar tarafından yönetilmektedir.
Sanatçının veya markanın hikayesi, en etkili olacak şekilde dijital ve basılı yayınlar aracılığıyla hedef kitleye ulaştırılmaktadır. Markaların kendilerini öne çıkarmaları için PR çalışmalarına ihtiyacı vardır. Kurucu yönetmen Serdar Bağbaşı ile siz de b2cfocus çatısı altında başarılı bir PR çalışmasını yönetebilirsiniz.

PR Yapmak ve PR Çalışmaları Ne Anlama Gelir?
Potansiyel kitleye aidiyet hissi uyandıran her türlü çalışma, PR adı altında yer alır. PR çalışmaları sayesinde marka haline gelen ürün, kullanan kişide benimseme duygusunu oluşturmaktadır. PR çalışması yapılırken herhangi bir hata yapmak, geri dönüşümün olumsuz olmasına sebebiyet vermektedir. Halkla ilişkiler anlamına gelen PR, kısa veya uzun vadede beklentileri fazlasıyla vermekte olup marka tanınırlığını artırmaktadır. Teknoloji çağında, PR çalışmaları daha fazla önem kazanmıştır.
PR çalışmalarını markaların yanı sıra sanatçı ve müzisyenler de tercih eder. B2cfocus CEO’su Serdar Bağbaşı, sanatçı pr çalışması alanında yarattığı fark ile birçok müzisyenin isminin duyurulmasını ve piyasada yer almasını sağlamıştır. Siz de müzik pr çalışması ile sektörde adınızı duyurabilir, çalışmalarınızın büyük kitleler tarafından duyurulmasını sağlayabilirsiniz.

2
Sitenizi Tanıtın / B2Cfocus – Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi
« on: October 05, 2022, 05:47:01 pm »
B2Cfocus – Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi


Toplumda ünlü kişiliklerin sosyal medya hesaplarında paylaşımları daima haber niteliği taşıyacak özelliktedir. Bu kişiler çoğu zaman sanatçı, müzisyen veya sporcu iken bazen de siyasetçi olmaktadır. Özellikle twitter, instagram gibi popüler sosyal medya platformlarında her paylaşımınız anında binlerce kişi tarafından görülmektedir. B2cfocus olarak, sizlere Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi hizmeti sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini birlikte yaparak hem daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz hem de kitlenize yönelik paylaşımlarda diğer insanların da dikkatini çekmeye yönelik bir sosyal medya yönetimini sizlere sunuyoruz.B2CFocus PR ajansı olarak, sanatçı kişiliklerin çalışmalarında yardımcı oluyoruz. Sanatçıların kendilerini ve üretmiş oldukları eserlerin daha fazla insana ulaşmasını sağlamak amaçlı yapmış olduğumuz PR çalışmaları, birçok kitleye ulaşarak daha fazla kişi tarafından tanınmanızı sağlıyor. Kurucu yönetmen ve PR ajansımızın sahibi Serdar Bağbaşı aracılığıyla sizlere PR hizmeti sunuyoruz. Serdar Bağbaşı ile birçok kişi PR çalışmalarımız ile sosyal medyada ve sanat mecrasında daha fazla kitleye kolaylıkla ulaşır oldu. Sanatçı Müzik Pr çalışması yaptırmak için B2cfocus sitemizde yer alan iletişim adreslerinden bize ulaşarak pr çalışması için bizimle birlikte ilerleyebilirsiniz. Müzik Pr Ajansı olarak istediğiniz her an ulaşılabilir şekilde hizmet sunuyoruz.

3
Sitenizi Tanıtın / Wifi Şifre Kırma - Wifi Kırıcı
« on: September 23, 2022, 01:16:54 pm »
Wifi Şifre Kırma - Wifi Kırıcı


Gelişen teknoloji sayesinde internet, hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Özellikle de yeni nesil modemlerin yaygınlaşması ile beraber, wifi şifre kırıcı, wifi kırma vb. aramalar oldukça artmaya başladı. Peki en iyi wifi şifre kırıcı programları nelerdir? Wifi şifre kırma nasıl yapılır?


Öncelikle belirtmeliyiz ki wifi şifreleri, sağlam bir kod yapısına sahip olduğundan kendi kendimize bu şifreleri çözmemiz imkansıza yakındır. Özellikle de wifi şifresi güçlü bir şekilde oluşturulmuşsa şifreyi çözmek çok zor olacaktır. Ancak çeşitli wifi kırma programları ile, dilediğiniz wifi şifresini kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz. O zaman gelin sizlerle birlikte pc ve mobil için önerdiğimiz programlara bir göz atalım.


Bilgisayardan Wifi Şifresi Kırma PC
Wifi kırma programları ile bilgisayarınız üzerinden şifresini bilmediğiniz wifi ağlarına kolayca bağlanabilir ve şifrelerini kırabilirsiniz. Wifi şifre kırma daha detaylı bir ara yüze sahip olduğu için, daha kolay ve daha profesyonel bir şekilde wifi şifrelerini kırabilir.

4
Sitenizi Tanıtın / Kuyumcu Perakende Seviye 4 Belgesi Nasıl Alınır?
« on: September 12, 2022, 01:09:45 pm »
Kuyumcu Perakende Seviye 4 Belgesi Nasıl Alınır?


Kuyumcu Perakende Seviye 4 Belgesi Nasıl Alınır? Meslek standardını esas alan ulusal yeterliliklere göre belgelendirme amacıyla yapılacak ölçme ve değerlendirme, gerekli şartların sağlandığı ölçme ve değerlendirme merkezlerinde yazılı ve/veya sözlü teorik ve uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir.

Kuyumcu ( Seviye 4), havalandırılmış ve iyi aydınlatılmış kapalı ortamlarda çalışır. Mesleğin icrası esnasında iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin alınmasını gerektiren kaza ve yaralanma riskleri bulunmaktadır. Mesleğe yönelik olarak ortaya çıkabilecek risklerle kaynağında mücadele edilir ve gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerine uyularak bu riskler bertaraf edilebilir. Risklerin tamamen ortadan kaldırılamadığı durumlarda ise işveren tarafından sağlanan uygun kişisel koruyucu donanım kullanarak çalışır.

5
Elektrik elektronik sektöründe, cep telefonu tamiri ile ilgili bir iş yerinde çalışıyor veya çalışmayı düşünüyorsanız cep telefonu tamir bakım ve onarımcısı MYK belgesi zorunludur.


Cep Telefonu Tamir, Bakım ve Onarımcısı (Seviye 4) MYK almak için Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş kuruluş olan Artun Belgelendirmeye başvurunuz. Sözlü ve/veya yazılı teorik ve uygulamalı olarak yapılacak iki sınavın ortalamasında başarılı olanlar, mesleki yeterlilik belgesini almaya hak kazanır. Meslekte yeterliliğinizi gösterecek olan bu belgeniz, e-devlet sisteminizde de görüntülenebilmektedir.


Türk Standartları Enstitüsü (TSE), kullanılmış cep telefonlarının sertifikalandırılması, yenilenmesi ve satışa sunulmasına standart getirmesinin ardından, Mesleki Yeterlilik Kurumu da (MYK) ikinci el cep telefonlarının tamir ve bakımıyla ilgili düzenlemeye gitti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı koordinasyonunda mesleklere standart, çalışanlara da mesleki yeterlilik kazandırmayı sürdüren MYK, ikinci el cep telefonlarının satışa hazırlanması öncesinde tamir ve bakımını yapan iş yerlerindeki çalışanların, Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olması zorunlu hale getirildi. Cep telefonu tamir, bakım ve onarımcısı mesleği de kaza, yaralanma ve sağlık riski yüksek meslekler arasında yer almaktadır.

6
Sitenizi Tanıtın / Maksat Okey | Okey Oyna
« on: September 09, 2022, 05:43:17 pm »
İnternette Okey Oyna; Sitede sunulan oyun hizmetlerinde, kullanıcıların oyun oynarken kendi aralarında sohbet etmeleri de sağlanıyor. Okey oyunu masalarının her birisinde, özel chat alanları oluşturulmuştur. Masada yapılan sohbetleri, oyunda olan diğer oyuncularda görebilmekte ve isteyenler sohbete katılabilmektedir. Deneyimli kullanıcılar, sohbet seçeneğini kullanarak, oyunun daha eğlenceli olmasını ve birbirlerini tanımalarını sağlamaktadır. Okey oyna kelimeleri ile internette arama yaptığınızda, siteye hemen ulaşabiliyor ve oyun için gerekli işlemleri yapabiliyorsunuz. Birçok kullanıcı, siteye erişim yaptığında hemen oyna seçeneğini seçiyorlar.

Sitede, giriş yap bölümü üzerinden kullanıcı girişi yaptığınızda ilk olarak lobi bölümüne erişmiş olursunuz. Burada, oynamak istediğiniz normal okey türünü seçer ve o oyun türü için hazırlanan masaları, masalardaki oyuncuları görebilirsiniz. Oyun için müsait olan masayı seçtiğinizde, masaya oturmuş ve oyunun başlamasını bekliyor olursunuz. Masa seçimi yaparken, kendi puanınızı ve diğer oyuncuların puanlarını karşılaştırabilirsiniz.

7
Sitenizi Tanıtın / Tekmak İstif – İkinci El Forklift Fiyatları
« on: September 04, 2022, 01:03:35 pm »
Tekmak İstif – İkinci El Forklift Fiyatları

Forklift kullanması gereken ama fiyatlarını yüksek bulan şirketlerin değerlendirebilecekleri seçeneklerden bir tanesi forklift kiralama yoluna gitmek. Ama uzun süreli forklift ihtiyacı olan ve kiralama seçeneğinin uzun vadede yüksek maliyetlere sebep olacağını düşünen kişiler sahibinden forklift seçeneğini yani ikinci el forklift almayı düşünebilirler.

TEKMAK İstif Makinaları San. Tic. A. Ş. Olarak web sitemizde tanıttığımız hizmetlerimizin arasına sahibinden ikinci el Forklift seçeneğini de ekledik. Böylece ellerinde bulunan ikinci el portiftleri satışa sunan kişilerle/firmalarla görüşme ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini düşündüğünüz ikinci el forklift modellerine direkt olarak sahipleri vasıtasıyla ulaşma imkânınız olacaktır. İkinci el Forklift fiyatları için aşağıda bulunan ilanları inceleyebilirsiniz.

İkinci el forklift ilanlarını incelerken dikkat etmenizin uygun olacağı noktalar aracın fiyatının yanı sıra yaşı, kapasitesi, teknik özellikleri ve motor/yakıt sistemi olmalıdır. Elbette satın almayı düşündüğünüz modelin gerektiğinde servis ve bakım ihtiyaçlarının karşılanabileceğinden, lazım olan yedek parçalarına kolay şekilde ulaşılabileceğinden emin olmanız gerekecektir. Eğer bu değerlendirmeler sonucunda sizin iş ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini düşündüğünüz forklift modeli ya da modelleri bulunuyorsa, sahipleri ile bağlantı kurma yoluyla satın alma seçeneğini daha iyi değerlendirebilirsiniz.

8
Sitenizi Tanıtın / Tekmak İstif – Satılık Forklift
« on: September 04, 2022, 11:17:39 am »
Tekmak İstif – Satılık Forklift

Forklift maliyetleri modellerine göre oldukça yüksek miktarlara çıkan maliyetlerdir. Bu nedenle forklift satın almaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken bizim gibi distribütör ya da üretici firma konumunda bulunan Alfa forklift gibi bir firmayla çalışmak olacaktır. Bu şekilde ihtiyaçlarınız karşılama yeterliliğini sağlayan teknik özelliklere sahip olan forklift çeşitlerine ulaşmanız, söz konusu forklift modeller için en uygun fiyatı ve teknik desteği almanız mümkün olacaktır.

İhtiyacınıza uygun olan sahibinden 2.el satılık forklift modelini kapasitelerine göre yerleştirilmiş olan ürün sayfalarımızda bulabilirsiniz. Ürün sayfalarımızda akülü forklift ve dizel forklift ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürün sayfalarında söz konusu olan forklift modelinin tüm teknik özelliklerini açıklayan bilgileri bulabilirsiniz.

Farklı sorularınız olduğunda, elektrikli ve dizel satılık forklift fiyatları hakkında bilgi almak istediğinizde ya da diğer hizmetlerimizden yararlanmayı planladığınızda (kiralama, servis, yedek parça) iletişim sayfasında verdiğimiz adreslerimizi, iletişim telefonumuzu ya da fax numaralarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamızda şubelerimizin yanı sıra bölge temsilciliklerimizin tamamının sorumlu yöneticilerinin iletişim bilgileri yer almaktadır.
Sahibinden Satılık 2.el forklift (portif) arıyorsanız, ikinci el forklift veya kiralık forklift modellerimizle ilgileniyorsanız, portif fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

9
Sitenizi Tanıtın / Tekmak İstif – Kiralık Forklift
« on: September 03, 2022, 07:46:20 am »
Tekmak İstif – Kiralık Forklift

Kiralık Forklift hizmetinin yanında Alfa Forklift Türkiye Distribütörü olarak araç parkındaki filosunda dünyanın önemli forklift markalarını bulundurmaktadır. Firmamızın sunduğu sıfır ve ikinci el forklift satışı, forklift yedek parça ve servis hizmetleri, kurumsal ve kısa süreli forklift kiralama hizmetleri gibi hizmetler ise kazanılmış olan uzun süreli tecrübeler, müşteri memnuniyeti ve müşteriye en uygun çözümleri sunma anlayışıyla verilmektedir. Dolayısıyla kiralık forklift hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, doğru adreste bulunduğunuzu söyleyebiliriz.

Kiralık forklift seçeneklerimiz arasında farklı kapasitelere ve teknik özelliklere sahip olan modeller bulunduğu gibi, kiralamayı düşündüğünüz sürenin kısa ya da uzun oluşuna göre planlanan fiyat seçenekleri de vardır. Yani kiralama işlemini gerçekleştirirken forklift modeline, yakıt seçeneklerine ve diğer teknik özelliklere dikkat etmeniz, aynı zamanda en uygun maliyeti belirlemenizi sağlayacak olan ücretlendirme seçeneklerini değerlendirmeniz mümkündür. Günlük ya da haftalık kiralama seçenekleri yerine aylık kiralama alternatifini değerlendirerek katlanmak zorunda kalacağınız kiralama maliyetini çok daha aşağılara çekmeniz mümkün olabilir. Tabi bu seçenekleri değerlendirme aşamasında, yaptığınız işe uygun olarak hazırlayacağınız maliyet/getiri tablosu gibi tabloların öne çıkacağı söylenebilir.

10
Sitenizi Tanıtın / Forklift Nedir? - Forklift Kiralama
« on: August 29, 2022, 11:50:27 am »
Forklift Nedir?

İş hayatında kullanılan makinalardır. Çatallı istifleyici olarak da bilinen forklift, birçok sektörde kullanılmaktadır. Fiziksel güce ihtiyaç duyulmaksızın tonlarca ağırlığın kaldırılmasını sağlar. Ortalama taşıma kapasitesi 0,5 ton ila 40 ton civarındadır. Forklift kiralama hizmeti İstanbul gibi büyük illerde sıkça tercih edilmektedir. Geçmişte mühimmat dağıtımı amacıyla kullanılsa da günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Kiralık forkliftler;

Marketlerde,
Depolarda,
Şantiyelerde,
Gümrük işlemlerinde,
Sanayi sektörlerinde kullanılır.

Forkliftler iş hayatını kolaylaştıran makinalardır. Bu cihazların üç aşamalı çalışma sistemi bulunur. Yükleme, taşıma ve istifleme süreçlerini içerir. Günümüzde birçok firma kiralık forklift hizmetinden yararlanmaktadır. Bunun başlıca sebepleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Bazı işletmelerde forklift her zaman ihtiyaç duyulmayabilir. Dönemsel aktif olan iş yerlerinde forklift satın almak yerine kiralama işlemi daha ideal olacaktır.
Yüksek satış bedellerinin önüne geçerek daha uygun bir alternatif oluşturur. Uzun vadede işletme giderlerini düşürür.
Sigorta, kasko gibi işlemlerden muaf olmanızı sağlar. Kiralama işlemini gerçekleştirdiğiniz firma tüm bu süreçleri sizin yerinize yapacaktır.
Anlaşmanız dahilindeki arızalar firma tarafından karşılanır. Herhangi bir teknik sorunda sizin uğraşmanız gerekmez.
Sektör bazlı değişiklilerde yeni bir forklift kiralamanıza gerek kalmaz. İlgili firmadan farklı forklift modelini talep edebilirsiniz.
Bu forkliftler yalnızca nitelikli personel tarafından kullanılabilmektedir. Tonlarca malzemenin taşınacağı forklift makinası güvenilir ellerde olmalıdır. Firmanıza bildirmeniz halinde deneyimli forklift operatörü tayin edecektir.

11
Sitenizi Tanıtın / Star of the Manga World: Under The Green Light
« on: August 15, 2022, 03:20:21 pm »
Star of the Manga World: Under The Green Light

We have prepared our blog site for you, where you can find information about manga series that are loved and read by many people around the world. Along with information about the best manga series, we are preparing many shares for you, such as character analysis, detailed information about the manga, about the manga series Under The GreenLight, which is named after our blog page.

Under the greenlight is a Korean manga, and the anime series has already aired 37 episodes. You can find information about the new season of the upcoming manga and anime series by visiting our blog. You can also share your opinions about Under The Green Light and other manga with other people by adding your own comments to our blogs.

12
Sitenizi Tanıtın / Akrobat Kol Havalandırma
« on: August 07, 2022, 07:44:13 am »
Akrobat Kol Havalandırma

Akrobat Kol Havalandırma sistemleri, vakumlama kullanarak kapalı alanlardaki tehlikeli gazları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Bu hareketli kollar istenilen pozisyona ayarlanabilmekte ve yüksek emiş gücü ile donatılmıştır. Hava sistemleri, 360 derece dönebilen bir taşıyıcı çerçeve, damper egzoz davlumbazı ve duvara montaj ile inşa edilmiştir. Hava sistemleri, ısıya, kimyasallara ve aşınmaya dayanacak şekilde antistatik poliüretan sarmal çelik tellerden yapılmıştır.

Akrobat Kollar, tekli veya çoklu spiral emiş hortumları ile tasarlanabilir. Ex-proof modeller bakır kaplı çelik tel destek çerçevelerine sahiptir. Kolun egzoz hortumları siyahtır, kullanıcıların ihtiyaç duydukları her yere takmalarını sağlar ve kıvılcım ve statik elektriği önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Alternatif olarak, akrobat kolu bir toplayıcı ile değiştirilebilir. Bu sistemlerin geleneksel hava emme yöntemine göre çeşitli avantajları vardır. Akrobat kol havalandırma fiyatları ile ilgili bilgiler için bizi arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz web sitemizde yer almaktadır.

13
Sitenizi Tanıtın / Toz toplama Sistemleri Çalışma Prensibi
« on: August 05, 2022, 06:31:19 am »
Toz toplama Sistemleri Çalışma Prensibi

Toz toplama sistemleri, ilaç gıda, plastik, metal, ambalaj, seramik tesisleri, lastik üretimi, ve kağıt imalatları gibi endüstriyel tesislerde çıkan zararlı tozları lokal bir ünitede toplar. Üretim anında ortaya çıkan kötü ve zararlı tozları, tanecik boyutu, cinsi, kütlesi gibi özelliklere ayırarak filtreleme işi yapar.
Toz toplama sistemleri çalışma prensibi havadaki 2 makrondan büyük toz taneciklerinin nerdeyse hepsini hızlı ve verimli bir şekilde filtrelemektir. Toz ile yüklü hava ağır partikülleri çeken hazneye girer. Daha hafif partiküller ise hava akımında sıkışıp filtre torbalarına yükselir. Temizlenen hava dışarı verilir. Temiz havanın kuvvetli bir hava akışı olur.

Toz toplama sistemleri siklon filtreli, titreşim motorlu filtreli, sulu filtreli, mobil filtreli, yağ dumanı ve buharı filtreli gibi özel imal edilen toz toplama sistemleri mevcuttur. Bu sistemlerin kullanımı ile elde edilmek istenen maksimum tozsuzlaştırmayı sağlamaktır.


Toz Toplama Sistemleri Hesabı

Toz toplama sistemlerinin filtre oluşumu bazı malzemelerden oluşmaktadır. Filtre torbası, kumaş ve kartuştan oluşur. Bunun haricinde bir toz toplama sisteminde mutlaka fan, kompresör, zamanlayıcı birimi bulunmalıdır. Filtre temizleme cihazları filtreyi temizlemekte önemli bir etkendir. Deşarj cihazları da mutlaka bulundurulmalıdır. Toz toplama hazneleri daha iyi toz çekim gücü yapabilmesi için düzenli bir şekilde temizlenmelidir.

14
Sitenizi Tanıtın / Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?
« on: July 26, 2022, 08:20:00 am »
Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?

Yeterlilik belgesi, yalnızca Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşları tarafından verilebilir. Aynı zamanda ulusal mesleki yeterlilik sistemine uygun olması gerekmektedir. Mesleki yeterliliği belgelendirilmiş bir personel ile mesleki yeterliliği belgelendirilmemiş bir personel arasında oldukça büyük farklar bulunmaktadır.
İşverenlerin niteliklerine tam olarak uygun ve iş hayatınızı kolaylaştıracak, nitelikli bir belge ve özellikle güvenilir ve tarafsız bir kuruluş olarak bizi tercih etmelisiniz. Kurumumuz Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir belgelendirme kuruluşudur. Adaylarımız bizden oldukça memnundur, bununla birlikte başvurularınız çok kısa bir sürede onaylanır ve vakit kaybetmeden mesleki eğitiminize başlanabilir. Eğitimimiz de hızlı ve pratik olduğu gibi aynı zamanda sizler için kaliteli ve yeterlidir. Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır? Kısmından MYK başvuru ve sınav sürecini öğrenebilirsiniz.


Myk Yeterlilik Belgesi Nedir, Veren Firmalar

Belge veren kurumların, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından onaylanmış yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşu olması gerekir. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmemiş bir firma, söz konusu olan meslek grubu için gerekli ve yeterli şartları sağlamayacaktır. Bu nedenle Mesleki Yeterlilik Kurumunun onayı, bu belgeyi verecek olan kurumlar için oldukça büyük önem taşımaktadır.
Tehlikeli ve çok tehlikeli meslekler için gerçekten kaliteli, yetkin, verimli ve geçerli bir eğitimin verilmesi gerekir. Aksi takdirde, iyi bir şekilde eğitilmeyen insanlar, meşgul oldukları işin üstesinden gelemeyeceklerdir. Mesleki yeterlilik belgesi için belli bir firmaya başvuran pek çok aday vardır. Her aday, o kurumun Mesleki Yeterlilik Kurumun tarafından yetkilendirilmiş bir belgelendirme kurumu olup olmadığını mutlaka kontrol etmesi gerekmektedir. En ufak bir hata bile emek ve vakit kaybına yol açabilmektedir.


Kalfalık Belgesi Nasıl Alınır?

Kalfalık belgesi alabilmek için 2 yöntem bulunmaktadır. Kalfalık belgesi gerektiren meslek grubunda çalışan kişiler kanunca belirtilen çalışma sürelerini tamamlamaları halinde Mesleki Eğitim Merkezleri-MESEM de kayıt oluşturarak kalfalık belgesi için açılan sınavlara doğrudan girebilmektedirler. Kalfalık belgesi almak isteyen kişinin mesleki deneyimi olmaması halinde Mesleki Eğitim Merkezleri kalfalık eğitimlerini tamamlaması ve ardından kalfalık belgesi sınavına katılması gerekmektedir. Kalfalık belgesi eğitimleri hem teorik hem de pratik eğitim olarak uygulanmakta olup 2 yıl sürmektedir.

15
Tuzla Aydınlı Yayla Aydıntepe Stor Perdeci

Her insan evi için en güzelini ister. Çünkü sürekli olarak ev içerisinde zaman geçiririz. Eşyalarınıza uygun perde tasarımlarını yaptırarak, harika bir uyum sağlayabilirsiniz. Dilerseniz hayalinizdeki perdeyi firmamız aracılığıyla bulabilir ve zevkinizi tam anlamıyla yansıtabilirsiniz. Birbirinden farklı renkler, modeller ve perde tasarımları sizleri bekliyor. Firmamızın avantajlarından ve kalitesinden yararlanabilirsiniz.
Günümüzde perde modelleri her zaman göz önündedir. Evlere farklılık, güzellik ve ferahlık katar. Fakat perde modelleri artık birden çok tasarımlarla sunuluyor. Yani perde modelleri sürekli olarak yenileniyor. Modayı yansıtmak ve tanımak için firmamız sizlere avantaj sağlayacak. Çünkü modayı her zaman en iyi şekilde yansıtıyoruz. En güzel ve farklı modeller için Tuzla Aydınlı Yayla Aydıntepe Stor Perdeci mağazamıza mutlaka ziyaret edin.


Kurtköy Yenişehir Tül Uydukent Perdeci

Firmamız olarak hizmet verdiğimiz sektörümüz alanında Kurtköy Yenişehir Tül Uydukent Perdeci hizmeti sunan pek çok firmaya karşın bünyemizde yer verdiğimiz akıllı perde sistemlerimiz ve duvar kağıdı hizmetlerimiz sayesinde ön plana çıkarken yenilikçi ve modern yaklaşımlarımız sayesinde de büyük bir müşteri kitlesine hizmet sağlamaktayız.
Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde elde ettiğimiz başarılarımıza eşlik eden güçlü referanslarımız sayesinde uzun yıllardır sektörümüzdeki yerimizi korumakta olup hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Son teknoloji ile güçlendirilmiş altyapımız ve alanında uzman kadromuzla birlikte müşterilerimizin var olan istek ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak ürünler hazırlarken bu alanda müşterilerimizin büyük beğenilerini kazanmaktayız.


Plicell Perde Fiyatları Modelleri

Kumaş modelleri açısından düz, desenli, baskılı gibi modelleri mevcut olan plicell perdeler aynı zamanda kulplu, ipli, tavan ve tavan motorlu, sabit, kompakt sistem gibi çeşitli sistem modelleriyle kurulabilmektedir. Kumaş çeşitliliği açısından da firmamız sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Plicell Perde Fiyatları Modelleri için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pages: [1] 2 3 ... 24