Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Sitenizi Tanıtın / International School
« Last post by firmarehberi13 on December 02, 2022, 03:30:52 pm »
International School
Istanbul is a multifaceted city born from the harmony of a unique culture, deep-rooted history, modern and luxurious life, unique nature and a magnificent social life. New settlers never feel alone in this city where every nation can live freely.
When we look at the issue from a financial point of view, you can live in Istanbul at more affordable prices compared to many metropolises in the world, without sacrificing quality. For detailed data, visit our General Costs of Living in Turkey page.
On the education basis, the Turkish government has required cooperation between the Ministry of National Education and foreign embassies to establish a school. The international school can serve the society of every nation in line with the ideals and principles of the Turkish Government. You can also contact the same international school Izmir.

https://gokkusagi.k12.tr/en/
2
Sitenizi Tanıtın / Forum Sitesi
« Last post by firmarehberi13 on December 02, 2022, 02:10:02 pm »
Forum Sitesi
Tüm yaz, insanların sanal dünyada bir araya gelip bilgilerini, deneyimlerini, doğrularını, hatalarını, hatalarını, kusurlarını paylaştığı, aklınıza gelebilecek her konuda konu ve yorum yazdığı zamanlardır.
Başka bir deyişle, forumlar sanal dünyanın sosyalleştirilmiş siteleridir. Günümüz forumlarında insanlar bir araya gelerek sanal konuların yanı sıra birçok konuda etkinlikler düzenlemektedir. Üyeler bir araya gelerek atölye çalışmaları, kurumlara yardım, alışveriş, kutlama ve eğlence gibi çeşitli etkinlikler düzenler.
Fan club forumları ikinci sırada. Fan kulüp forumları sanatçılar, ünlüler, takımlar veya farklı görüşler hakkında tek bir konuya odaklanır. Sanatçılara veya ünlülere açık olan genel forum sitesinde, insanlar bir araya gelerek konserler ve eğlence etkinlikleri şeklinde etkinlikler düzenlemektedir.
Bundan sonra genel forumlarda insanlar bir araya gelerek çeşitli eğlenceler ve etkinlikler düzenlerler. Genel forumlarda insanlar bir araya gelerek kalem, kitap, defter gibi araçları toplayarak ihtiyaç sahibi okullara yardım ediyor.

https://forumruzgari.com/
3
Sitenizi Tanıtın / Sohbet
« Last post by firmarehberi13 on December 01, 2022, 11:18:26 am »
Sohbet
İnternette yeni arkadaşlıklar kurmak isteyenlerin tercih edebileceği bir sitedir. Chat siteleri arasında en iyi hizmeti veren sistemlere sahiptir.
Yeni arkadaşlar edinmek ve kaliteli bir sohbet etmek istiyorsanız sitenin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Sohbet siteleri servisleri ile herkesin birbiriyle sohbet etmesini kolaylaştırır. İçeriği çok kolay hazırlanan sitede sohbet çok kolay hale getiriliyor. Siteye giriş yaparak mobil sohbet özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.
Çevrim içi sohbet
Sohbet hizmetleri sunan sitenin içeriği herkesin kullanabileceği özelliklere sahiptir. Kurallara saygı duyarak en kolay şekilde sohbet edebileceğiniz bir sitedir. Bu tamamen gerçek bir ortam yaratır ve herkesin birbirine kolayca mesaj göndermesini sağlar. Yeni arkadaşlar edinmek için tercih edilebilecek önemli sesli sohbet sitelerinden biridir.
https://www.dosthane.net/
4
Sitenizi Tanıtın / Adana Avukat
« Last post by firmarehberi13 on November 30, 2022, 02:56:44 pm »
Adana Avukat
Müvekkillik yaptığı insanların hakkını en iyi savunan Adana avukat bürosu alanında uzman ve profesyonel bir ekipten oluşur. İş, Aile, Miras, Gayrimenkul, Ceza, Ticaret ve İflas Hukuku alanında hizmet veren firma Adana boşanma avukatı çözüm odaklıdır.
Profesyonel Savunma Hizmeti
Hukuk alanının tüm alt başlıklarına uygun Avukatlara sahip olan büro Hukuk alanında eğitim alan en iyi avukatları ve yıllardır bu alanda verdikleri güvenilir hizmetlerle tercih ediliyor. İcra konularında Adana ceza avukatı veya ceza hukuku konularında kaliteli Adana ceza avukatı konularında sertifikalı hizmet sunarak başarılı ve dinamik çalışma gurubuna sahip olan büro danışmanlık hizmeti de sunuyor. Adana il ve ilçe sınırlarında müvekkil aradığınız noktada bürodan hizmet almak faydanıza olacaktır. 

https://kamisli.av.tr
5
Sitenizi Tanıtın / Temizlik şirketi
« Last post by lesonya on November 30, 2022, 12:03:09 pm »
Her zaman sektöründe başarılı işlere imza atan İstanbul temizlik şirketi olarak firmamız sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile adından söz ettirmektedir. Temizlik hizmetleri konusunda özel eğitim almış işinde uzman olmuş profesyonel çalışanlarımız en kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Her zaman başarılı hizmetlere atmış olduğu imzası ile firmamız en çok talep gören firma olmaktadır. İstanbul temizlik şirketleri arasında firmamız her zaman farkını ortaya koyarak çok daha yenilikçi fikirler ve en son sistem ekipmanlar ile hizmetler verilmektedir. Her türlü ev ya da iş yerleri temizliği için her zaman firmamız ile iletişime geçerek kaliteli ve güvenilir hizmetler alabilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenli Temizlik Fiyatları
Her türlü iş yeri ve ev temizlikleri için İstanbul temizlik firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek ve almak istediğiniz temizlik hizmetleri hakkında bilgi vermektir. İstanbul temizlikçi kadın hizmetlerinde son derece güvenilir olan firmamız için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Firmamızdan alacağınız tüm temizlik hizmetlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız. Temizlik işleri çok önemli olduğundan firmamız büyük bir titizlikle ve detaylı olarak çalışan ekibimiz en ince ayrıntılara kadar hizmet vermektedir. Ofis temizliği şirketleri arasında firmamızda fiyatlar çok daha uygun olup kesinlikle bütçeleri zorlamaz. Genel olarak fiyatlar her firmada olduğu gibi firmamızda da verilen hizmetlerin çeşitlerine ve detaylarına göre daha farklı olmaktadır.
6
Sitenizi Tanıtın / Ayvalık
« Last post by lesonya on November 30, 2022, 11:42:08 am »
Ayvalık ile ilgili son dakika gelişmelerini sizlere sunuyoruz. Ayvalık haberlerini arıyorsanız sizlere tüm detayları sunabiliriz. Ayvalık üzerinde tüm detaylar sizleri bekliyor. Yerel haber sitemizde ayrıca Ayvalık ile ilgili her konuya parmak basıyoruz. Ayvalık ile ilgili en güncel yerel haberleri sitemizden okuyabilirsiniz. Ayvalık gündemiyle ilgili aradığınız her şey sizleri bekliyor. Ayvalık'da nöbetçi eczane nerede bulunuyor? Ayvalık'da yaşanan son dakika haberleri ile güncel duyurulara kolayca göz atabilirsiniz.

Gündemi Yakından Takip Edin
Gündemi yakından takip etmeniz için ücretsiz içeriklerimizi elinizin altına getiriyoruz. İnternet adresimizde içerikleri paylaşırken tamamen tarafsız şekilde hareket ediyoruz. Ayvalık üzerinde hiç bir haberi arka plana atmıyoruz. Ayvalık'da yaşanan tüm gelişmeler sizleri bekliyor. Tamamen doğru bilgileri paylaşarak kullanıcıların aradıkları bilgilere ulaşmasını sağlıyoruz. İnternet adresimiz ziyaretçilerinin sesine kulak vererek hareket ediyor. Kaliteli içeriklerimizi ön planda tutmaya devam ediyoruz. Şimdi site üzerinde bulunan içeriklerle ilgili yorumlarınızı da iletebilirsiniz. Günün her saati içerik paylaşımı yapan internet adresimiz her geçen gün öne çıkıyor. İnternet üzerinde Ayvalık hava durumu takip etmek için sitemize giriş yapabilirsiniz. Ayvalık ile ilgili içerik paylaşımı yaparken yerli ve yabancı kaynakları inceliyoruz. Böylece en doğru habere erişmenizi sağlıyoruz. Ayvalıkle ilgili aradığınız bilgiler ücretsiz olarak sizleri bekliyor. Dilediğiniz zaman bu haberleri okuyabilirsiniz.

Ayvalık magazin ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edeblirsiniz. http://ayvalikvizyon.com.tr/
7
Sitenizi Tanıtın / Balzer bal
« Last post by lesonya on November 30, 2022, 11:05:27 am »
Kahvaltınızda organik ve kaliteli bal tüketmeyi seviyorsanız sizler de balzer balı tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin güvenilir bal üreticisi olarak müşterilerine lezzetli ve katkısız bal çeşitlerini sunuyor. Sipariş verilen ürünleri en kısa süre içerisinde gönderime hazırlıyor. Ürünlerinizi eksiksiz bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra firmanın web sitesinde çam balı, propolis, ıhlamur balı, çiçek balı ve petek balı gibi çeşitli ürünler sunuyor. Hakiki ballar insan sağlığına oldukça yararlıdır. Özellikle hastalıkları önler ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz konusunda olanak sağlar. Ayrıca gerçek bal tüketimi cildi güzelleştirir, enerji verir ve kanser riskini azaltır. Sizler de bal tüketmeyi seviyorsanız Türkiye'nin güvenilir bal üretim firmasının organik ballarını tercih edebilirsiniz.

Türkiye'nin Bal Üretim Firması
Kahvaltılarınızda petek, ıhlamur, çiçek, çam, kestane ve süzme bal tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda web sitesi üzerinde arı ve bal ürünlerinin tamamını inceleyebilirsiniz. Propolis, polen ve karakovan balını en uygun fiyatta sizlere sunuyor. Katkı içermeyen ballar kaliteli ve lezzetlidir. Sağlık açısından katkı içeren ballardan uzak durulmalıdır. Ancak piyasada katkısız olarak satılan her bal güvenilir değildir. Bu yüzden sizlere kalite belgelerini sunarak güvenilir hizmet sunduğunu kanıtlıyor. Web sitesinden analiz raporları inceleyerek sektörde organik ürünleri sunduğunu görebilirsiniz. Buna ek olarak bal üretim aşaması ile ilgili bilgi vererek arı kovanından sofranıza lezzetli ve katkısız balzer balnı sunuyor.
8
Sitenizi Tanıtın / Mobil sohbet
« Last post by lesonya on November 29, 2022, 01:26:34 pm »
Sohbetci sitesine üye olmak istiyorsanız sohbet sitesinin özellikleri ve nasıl kullanacağınıza dair bilgileri sizler için derledik.

Sohbet Sitesi Nedir?

Sohbet siteleri genel olarak hem erkek hem de kadınların kullanabileceği, chat yaparak sohbet edebilecekleri bir ara yüz ile hizmet veren platformlardır. Sohbet siteleri kullanıcılarına istedikleri tarzda ve yöntemde sohbet edebilmelerini sağlamaktadır. Sohbet siteleri hem ülke çapında hem de özel olarak belirli ilde ikamet eden kişilerin tanışıp yeni arkadaşlıklar kurmak için bir araya gelen kişilerin kullandığı platformlardır.

Sohbet Sitesi Özellikleri

Genel olarak sohbet siteleri kullanıcılarına kaliteli ve canlı bir sohbet ortamı sağlamaya çalışmaktadır. Bu kapsamda sohbet siteleri içerisinde en çok üye olunan platformlar kaliteli ve pek çok kişinin üye olduğu platformlardır. Sohbet kuralları olmayan ve üyelerin istediği şekilde, hiçbir sınır olmadan sohbet ettiği platformlar kullanıcılar tarafından güvensiz bulunmakta ve çok tercih edilmemektedir. Sohbet siteleri bu kapsamda genel olarak kullanıcılarına birbirlerini rahatsız etmeden sohbet edebilecekleri dost canlısı ve kaliteli bir online sohbet platform sunmaya çalışmaktadır.

Sohbet Sitesi Kullanımı

Sohbet sitelerinin kullanımı genel olarak oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Her yaştan ve teknoloji bilgisi bakımından birbirinden farklı kullanıcılara hizmet veren sohbet siteleri bu nedenle sohbet ara yüzünü basit ve pratik tutmaktadır. Sohbet sitelerini kullanmak için üye olmanız ve daha sonra platforma giriş yaparak canlı sohbet platformlarında online olan pek çok üye ile sohbet edebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sohbet sitelerini kullanırken yine sohbet platformlarının kurallarına riayet etmeniz gerekmektedir.

Sohbet Sitesi Üyelik

Sohbet sitelerine üye olmak istiyorsanız üyelik işlemleri son derecede basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Genel olarak sohbet siteleri üyelik için rumuz seçimi ve şifre ile platforma bağlanabileceğiniz bir sistem ile çalışmaktadır. Sohbet sitelerine üye olurken başkası tarafından kullanılmayan bir rumuz ve şifre seçerek mobil sohbet platformuna kolayca üye olabilirsiniz. Üyelik işleminin sona ermesinin ardından seçtiğiniz rumuz ve şifre ile üye olduğunuz sohbet platformlarına giriş yapabilir ve sohbet sitesinin diğer üyeleri ile dilediğiniz gibi sohbet etmeye başlayabilirsiniz.
9
Sitenizi Tanıtın / şarjlı led ampul
« Last post by lesonya on November 29, 2022, 12:55:11 pm »
Rgb Led
3 çipli bir LED şerit takarken, 1 metre için 1 amperlik bir transformatör hesaplanacaktır. 10 metrelik üç çipli bir LED çipi, en az 10 A'lik bir transformatör ile desteklenmelidir. Amper değeri yüksek bir trafo bulundurmanızda bir sakınca yoktur, aksine ledin ve trafonun ömrü uzun olacaktır.
 
RGB Şerit Led uygulaması için trafo dışında kontrolör ve RGB kontrolör gerekmektedir. Kurulan RGB LED şeridin metresi için uygun bir kontrol cihazı seçilmelidir. Örneğin 5 metre RGB LED şerit için 6 Amper kontrol ve izleme yeterliyken, 20-30 metre RGB LED şerit için 36A RGB kontrol gereklidir. RGB LED şeridin uzunluğu kullanılıyorsa, 20 metreden sonra her 15 metrede bir RGB amplifikatör kullanmak gerekir.
 
Bu uygulama sırasında her 10 metrede bir trafodan kablo çekilerek ışık alınırsa uçtaki led ışığın sönmesi önlenmiş olur. LED'ler 12V'da çalıştığı için yaklaşık 10 metre sonra ışıkta azalma oluyor. Birden fazla bobin kullanırken diğer bir yol ise trafoyu başında veya sonunda değil, ilk 5 veya 10 metreden sonra bağlamaktır. Bu nedenle, dönüştürücü her iki yönde eşit güç verir ve ışık aynı şekilde yansıtır.
 
Her parça 5 cm kesilip yerleştirilebilir. Eklerken +/- işaretine dikkat edin. Makaralar üzerindeki ip ile birbirine bağlanabilir. Satış gerekmez. Ana kabloları bağlarken (+) ve (-) yönlerine dikkat edin. (+) kablosu diğer LED'in (+) ucuna, (-) kablosu ise diğer LED'in (-) ucuna bağlanmalıdır. Aynı şekilde ledleri trafoya bağladığınızda (+) ve (-) uçları trafo üzerindeki yerlerine bağlanmalıdır. Aksi takdirde LED'ler çalışmayacaktır.
 
Neden LED
• Floresan lambalara kıyasla ortalama 1/10 enerji tüketimi. • 50.000 saat ömrü vardır.
• Şoka dayanıklı. • Cıva içermez, güvenilirdir.
• Enerji tasarrufu sağlar ve bakım gerektirmez.
• Çekicidir ve maksimum koruma sağlar.
• Düşük sıcaklık aralığına ve düşük termal kirliliğe sahiptir.
• Elektromanyetik girişim yok.
• İç ve dış mekanlarda suya dayanıklıdır.
• Tek ve çoklu renklerde mevcuttur.
• Diyot oldukları için dijital dünyada hızlı tepki verirler.
• Yüksek yoğunluk, yüksek kontrast ve homojen parlaklık sağlar.
• Eşsiz ve tutarlı renk sağlayan tek renkli ışık kaynağı.
• Düşük güç tüketimi ve ısı yayma özelliğine sahiptir.
• Tam voltajda çalışır.
• Çevre için iyidir.
• Hafiftir.
• Bu, 119 yıl önce ampulün icadından bu yana aydınlatmadaki ilk devrimdir.
• LED ışıklar dayanıklıdır, uzun ömürlüdür ve elektrikten daha fazla enerji verimlidir.
• LED'ler filamanlı olmadığı için bu koşullarda sıradan ampuller gibi bozulmazlar.
• Yeşil ve kırmızı gece görüşünü korumak için iyidir, beyaz genel kullanım için iyidir, mavi genellikle dekorasyon için kullanılır.
• Daha küçük uygulamalar için pillerde daha az para harcanır ve LED'i değiştirmeye neredeyse hiç gerek kalmaz.
• LED'ler doğal ışık üretir.
• Yumuşak bir ampul sert gölgeleri, yansımaları ve yansımaları azaltır.
• Cam kırılması veya filaman hasarı olmadan darbe ve titreşime tamamen dayanıklıdır.
• Genel olarak LED, sıvıların ve patlayıcı gazların yakınında veya başarısız aydınlatmanın kazalara neden olabileceği yerlerde kullanım için en iyi çözümdür.

LED lambaların ışık verimliliği, akkor lambalardan 8 kat, floresan lambalardan 2 kat daha fazladır. LED aydınlatma ayrıca istenen yönde daha fazla ışık sağlar. Bu nedenle LED aydınlatma sistemi, çalışma, masa, okuma, spot ve takip ışığı için tasarlanmış şeffaf ve floresan lambalardan daha verimlidir.
 
LED lambadan gelen ışık herhangi bir renkte olabilir. Diğer ışık kaynaklarında üretilen ışık negatif renklerde görünebilir. Bu da enerji kaybına neden olur. Öte yandan, LED ışıklar filtrelemeden tek bir renk üretebilir.
 
LED ışıklar çok az istenmeyen ısı üretir. Havalandırmalı ortamlarda enerji tasarrufu iki katına çıkarılabilir çünkü bu ortamlarda üretilen her watt ışık havalandırma için gereken enerjiyi artırır.

LED ışıklar
Bir LED çipi, doğrudan PCB'nin altına eklenebilen düşük güçlü bir ışık kaynağıdır. Esnek, dayanıklı ve su geçirmez ısı eşanjörleri iç ve dış uygulamalarda sıklıkla kullanılmaktadır. LED şeritler birbirine üç grup halinde bağlanır ve istenirse bu üç grubu basit bir bıçakla kesebilirsiniz. Bu kırpıntılar kullanılabilir, ancak bu kolay bir işlem değildir, bu nedenle artık zahmete değmez. LED şeritleri kesseniz bile su geçirmezliğini belli bir oranda koruyacaktır. LED şeridi tamamen su geçirmez yapmak istiyorsak, kesilen uca silikon dolgu uygulayabilirsiniz. Devre kesici direnç gerektirmez. 12 volt enerji ile her zaman çalışabilirler. Çok renkli LED çipi kırmızı, mavi ve yeşil LED'lerden oluşur. Bu renkler, çok az kontrolle milyonlarca renkten oluşur. LED AMPUL
 
LED'ler, halojen ampuller ve diğer lambalardan daha enerji tasarrufludur. %80 ile %90 arasında enerji tasarrufu sağlarlar. Uzun ömürlü: LED ışıklar, akkor floresan lambalardan 10 kat daha uzun ömürlüdür ve ampullerden daha uzun ömürlüdür.
NOT: LED'ler kablosuz olduğu için diğer ampullerin arızalandığı durumlarda bozulmazlar. Güçlü oldukları için LED ampuller titreşime ve darbelere karşı dayanıklıdır.
Hava soğuk: bu tür ampuller sıcaklığı artırmaz. Bu nedenle, evinizin klima maliyetleri de düşecektir.
Cıva İçermez: LED'lerin üretiminde cıva kullanılmaz. Verimli: LED ışıklar 2 ila 10 watt elektrik tüketir. Bu ampuller yıllarca dayandığından, bakım ve değiştirme maliyetleri de azalır. Daha uygun maliyetli: LED'ler daha pahalı olmasına rağmen, bakım ve pil maliyetleri düştüğü için LED kullanıcıları zaman içinde daha fazla fayda sağlar.
Uzak alanlar da incelenmiştir: LED'ler düşük güçle çalıştığından, güneşi kullanmak kablo veya jeneratör kullanmaktan daha uygundur.

FLORESAN LED
LED aydınlatma, yakın gelecekte çok önemli bir aydınlatma çözümü olacak ve geleneksel floresan lambaların yerini almanın önemli yollarından biri olacaktır. Günümüz aydınlatma seçenekleri ile karşılaştırıldığında LED floresan lambaların daha verimli ve dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Evler, işyerleri, müzeler, galeriler, vitrinler, restoranlar, oteller, toplantı salonları gibi bir çok mekanda kullanılabilen LED aydınlatma, yüksek ısı teknolojisi ile yapılandırılmış alüminyum folyodur. Geleneksel floresan lambaların ömrü 5.000 saat olmasına rağmen, LED floresan lambalar rahatlıkla 50.000 saate kadar çalışabilir. LED ışıklar
Led ışığın görüş açısı 6 ile 25 derece arasında değişmektedir bu sayede istediğiniz yoğunluğa göre spot seçimi yapabilirsiniz. Geniş kenarlı lambalar spot aydınlatma için, dar kenarlı lambalar ise okuma lambaları için uygundur. Bu LED lambaları evinize takabilir ve elektrik faturalarınızdan tasarruf edebilirsiniz.
 
LED WALL WASHER
Dekoratif boyama, duvar yıkama, ev aydınlatmaları, kulüpler, restoranlar, oteller, sahneler, parklar, bahçeler, ticari binalar, müzelerde yüksek kaliteli LED aydınlatma ürünleri kullanılmaktadır. LED wall washer yani duvar rengi ürünleri ışıkta dahi renk değiştirebilmektedir. Yüksek kaliteli LED renkli ürünler aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir:
 
led panel aydınlatma
Kulüp aydınlatmaları
Sahne aydınlatmaları
Park aydınlatmaları
Plaza aydınlatmaları
Ticari binaların aydınlatmaları
Sanat galerisi aydınlatmaları
Manzara aydınlatmaları
Mimari ve dekoratif aydınlatmaları
Manzara aydınlatmaları
 
LED DOWNLIGHT
Yüksek kaliteli aydınlatma ürünlerimiz size mükemmel görünürlük sağlar. Bu ürünlerden gelen ışıklar iyi çalışır, uzun yıllar çalışır ve faturalarınızda çok para sağlayabilir. Yüksek enerji verimliliğinin yanı sıra bakım ve yenileme maliyetleri de düşüktür. LED operatörleri
Büyük ekranda bir şey izlemek istediğinizde, projektörler size pek çok seçenek sunar. Genel olarak, projektörler pahalı ve kısa ömürlüdür. Ancak LED aydınlatma son teknolojidir. Bu ürünler ucuzdur ve uzun süre dayanır. Ayrıca bakım maliyetleri düşüktür ve taşınması kolaydır.
10
Sitenizi Tanıtın / Rhinoplasty
« Last post by firmarehberi13 on November 29, 2022, 12:27:57 pm »
Rhinoplasty
Surgical operations performed on these tissues in the nose, which include bone and cartilage tissues, are called rhinoplasty. Nasal aesthetics, also known as rhinoplasty or nasoplasty, is often preferred both in the treatment of congenital or subsequent trauma-induced structural disorders in the nose and in the correction of undesirable appearance. Many rhinoplasty operations involve both treatment and cosmetic purposes. Because most of the deformities that cause an undesirable appearance in the nose also cause the respiratory function to be adversely affected. However, aesthetic operations can be performed on the nose only to cause visual discomfort in the person. Also, contact us for information about hair transplant service.

https://www.plasticsurgery-turkey.com/rhinoplasty-in-turkey/
Pages: [1] 2 3 ... 10