Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Sitenizi Tanıtın / Antalya Kiralık Daire
« Last post by firmarehberi13 on Today at 06:39:54 am »
Antalya Kiralık Daire
Antalya kiralık daire almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken pek çok özellik bulunuyor. Her şeyden önce evin ne kadar kaliteli oluşu, depreme ne kadar dayanıklı oluşunu araştırıp bilmeniz gerekiyor.
Konut Projelerinde Depreme Dayanıklılık
Antalya toplu konut projesi vatandaşların daha rahat edebilmesi için yürürlüğe girmiştir. Depreme dayanıklılık testlerinden geçen daireleri satın almanızda herhangi bir sakınca yoktur.  Bu dairelerde gönül rahatlığı ile oturabilirsiniz.
Konutun Lokasyonu
Antalya emlak lokasyona uygun konutlardır. İş yerinize ve ya okula uzak olan bir eve gidip gelmek ya da işe gitmek büyük zorluk çıkarabilir. Evi satın almadan önce mutlaka yerine gidip evi orada görmeniz gerekiyor merkeze olan yakınlığı size de uygunsa bu evi satın alabilirisiniz.

https://leadturkeyhomes.com/
2
Sitenizi Tanıtın / İlker Zorlu Hakkında
« Last post by firmarehberi13 on Today at 06:11:49 am »
İlker Zorlu Hakkında

İş hayatına Bank of Amerika Merrill Lynch’de müdür yardımcısı olarak başlayan ZORLU, Evercore Yatırım Bankacığı şirketinde 10 yıl süresince sırasıyla Finansal Analist ve Kıdemli Finansal Analist olarak çalışmıştır. 2020 yılında yine Kıdemli Finansal Analist olarak Microsoft firmasına transfer olmuştur.
Finansal analiz, yatırım bankacılığı, riskten korunma fonu, yatırım yönetimi, özel bankacılık, Blockchain  ve varlık yönetimi ile ilgilenen İlker ZORLU. şu anda Bloomberg firmasında Kıdemli Finansal Analist olarak iş yaşamına devam etmektedir.

Ekonomi alanındaki ilgisini son 10 yılda kripto para birimleri, NFT ve blockchain teknolojisine odaklayan İlker Zorlu, Kripto para sektörünü geleceğin en önemli sektörü olarak görmekte ve “gelecekten kaçamazsınız” demektedir.

İlker Zorlu’yu sosyal medyada takip etmek için;

İlker Zorlu Linkedin
İlker Zorlu Twitter
İlker Zorlu Instagram
İlker Zorlu Facebook
İlker Zorlu Pinteresthttps://ilkerzorlu.net/
3
Sitenizi Tanıtın / İlker ZORLU Hakkında
« Last post by firmarehberi13 on Today at 04:29:34 am »
İlker ZORLU Hakkında

İlker ZORLU, dünya çapındaki markaların finansal analizlerini, planlamasını ve yatırım dönüşümlerini artırmalarına yardımcı olan bir finansal danışmandır, yazar ve konuşmacıdır.

Finans Uzmanlığı konusunda 18 yıllık uluslararası deneyime sahiptir. Haziran 2012'de ABD, Boston'daki Northeastern Üniversitesi'nden (2013'te Bloomberg/Businessweek tarafından en iyi 25. ABD işletme okulu) ve Lyon, Fransa'daki CEFAM International Business School'dan 5 yıllık çift diploma eğitim programından mezun olmuştur.

İlker Zorlu’yu sosyal medyada takip etmek için;

İlker Zorlu Linkedin
İlker Zorlu Twitter
İlker Zorlu Instagram
İlker Zorlu Facebook
İlker Zorlu Pinterest


https://ilkerzorlu.org/
4
Sitenizi Tanıtın / İlker Zorlu Kimdir?
« Last post by firmarehberi13 on Today at 03:39:32 am »
İlker Zorlu Kimdir?

İlker ZORLU, dünya çapındaki markaların finansal analizlerini, planlamasını ve yatırım dönüşümlerini artırmalarına yardımcı olan bir finansal danışmandır, yazar ve konuşmacıdır.

Her hafta düzenli olarak finansal makaleler kaleme alan İlker ZORLU, bu makaleleri blog sayfasında yayınlamaktadır. Makalelerinden bir kaçını aşağıda bulabilirsiniz, okumak için lütfen makale başlığına tıklayınız;

"Volcker Anı" Nedir?
Blockchain Dijital Dünyayı Özgürleştirecek
2022 ve sonrası için ALTIN fiyat tahmini: Yeni zirvelere çıkacak mı?

İlker ZORLU’nun paylaşımlarını Sosyal Medya’dan takip edebilmeniz için;

İlker Zorlu Linkedin
İlker Zorlu Twitter
İlker Zorlu Instagram
İlker Zorlu Facebook
İlker Zorlu Pinteresthttps://ilkerzorlu.blog/
5
Sitenizi Tanıtın / Promosyon Ürün Nedir?
« Last post by firmarehberi13 on Today at 03:20:20 am »
Promosyon Ürün Nedir?
Bir hizmet, ürün, firma, kurum ve kuruluşun en uygun koşullarda en geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak üzere marka adı, amblemi, resmi bulunan ve belirlenen hedef kitleye ulaştırılan ürünlere promosyon ürünleri denilmektedir. Hedef kitleye ulaşmak için bazen promosyon termos seçilebilir bazen de promosyon şapka olarak belirlenebilir. Bir promosyon ürünü seçiminde ve tasarımında profesyonel desteğin önemi büyüktür.
Promosyon Ürün Nasıl Belirlenir?
Promosyon ürünleri belirlenirken öncelikle hedef kitlenizin doğru tespit edilmesi gerekmektedir. Belirlenen promosyon ürün üzerinde tanıtımı yapılmak istenilen marka ve görselin doğru tasarımla yerleştirilmesi beklenen etkiyi artıracaktır. Bu gün bir promosyon çakmak bile birçok firma ve markanın geniş kitlelere ulaşımını sağlamaktadır.


https://www.batipromosyon.com.tr/urunler/Promosyon-%C5%9Eapka?s=1
6
Sitenizi Tanıtın / Gönder Bayrak Ürünleri
« Last post by firmarehberi13 on Today at 03:02:13 am »
Gönder Bayrak Ürünleri
Masa bayrağı hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren bu firma müşterilerinin bayrak tasarımları konusundaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. En sık tercih edilen ve gereksinim duyulan gönder bayrak ürünlerine bu firmadan alınacak hizmetler sayesinde erişim sağlanabilmektedir. Bu firma Türk bayrağı fiyatları ürünleri de dahil olmak kaydıyla özel olarak isteğe uygun biçimde bayrak ürünlerinin tasarımlarını yapabilmektedir.
Bayrak fiyatları ve Uygun Fiyatlı Afiş Baskı Ürünleri
Bu firma hizmetleri kapsamında üretimi en iyi yapılan ürünler arasında makam bayrağı ürünleri yer almaktadır. Makam bayrakları da oldukça sık bir şekilde ihtiyaç duyulan ürünler arasında kendisini ön plana çıkarmaktadır. Bu firma her türde, ebatta ve malzeme kalitesinde ürünleri tasarlayarak müşterilerine aktif şekilde yardımcı olmaktadır. Afiş baskı konusunda da yardımcı olmaktayız.

https://asyabayrak.com/kategori/masa-bayragi.html
7
Sitenizi Tanıtın / Kaliteli Bayrağın Adresi
« Last post by firmarehberi13 on Today at 02:36:32 am »
Kaliteli Bayrağın Adresi
Her türlü mekanlarda, törenlerde ve resmi kuruluşlarda kullanılan bayraklar çeşit çeşittir. Makam barağı, ülke bayrakları, masa bayrakları, gönder bayrak gibi birçok çeşit olarak tasarımı ve üretimi yapılmaktadır.
Makam Bayrağı Nedir?
Makam bayrağı, temsil niteliği taşıyan ve resmi kuruluşlarda bulunan bayraktır. Çok çeşitleri olan makam bayrakları, çok eskiden beri kullanılan bayrak çeşitlerindendir. Siyasi partiler tarafından daha çok tercih edilen bir bayrak türüdür.
Bayrakçı olarak en kaliteli bayrak üretimi ve bayrak üretiminde çeşitlilik çok önemlidir.
Yelken Bayrak Nedir?
flama bayrak, şirketlerin tanıtım amaçlı yaptırdıkları bayraklardır. Asya bayrak, üretimde kaliteye önem vermektedir. Bayrak kumaşlarının her türlü doğa şartlarına dayanıklı ve yıkanır olmasına özen göstermektedir.


https://www.asyabayrak.com/kategori/makam-bayragi.html
8
Sitenizi Tanıtın / En Cazip Promosyon Şapkalar
« Last post by firmarehberi13 on December 04, 2022, 03:34:18 pm »
En Cazip Promosyon Şapkalar

Sürekli gelişen teknoloji sayesinde artık her türlü kişisel eşya bir reklam aracı haline dönüşebilmektedir. Özel baskı teknolojileri sayesinde şapkalar üzerine de baskı uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir. Gelişmiş teknoloji ürünü baskı makinelerinde promosyon şapka ürünleri için yüksek kalitede baskılar gerçekleştiriliyor. Özellikle de promosyon şapkalarda mevcut olan kaliteli baskılarla uzun ömürlü bir kullanım güvencesi sağlanmaktadır. Ayrıca yüksek kaliteye sahip olan promosyon şapka fiyatları açısından da son derece avantajlı bir reklam çalışmasının gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu sebeple de promosyon yelek ürünleri ürün veya marka tanıtımları için yoğun şekilde kullanılmaktadır. Kaliteli kumaşlar ile gerçekleştirilen promosyon bere sayesinde herkesin günlük yaşantısında yoğun şekilde kullanacağı şapka üretimleri gerçekleştirilmektedir.


https://www.hasatsapka.com/
9
Sitenizi Tanıtın / Göz Rengi Değiştirme
« Last post by firmarehberi13 on December 04, 2022, 02:28:31 pm »
Göz Rengi Değiştirme

Bugün, kadınlar buna özellikle düşkün. Herhangi bir toplumda popüler olan göz renkleri vardır. Ülkemizde kahverengi ve siyah göz çok yaygın olduğu için mavi ve yeşil tonlarına ilgi vardır. İskandinav ülkeleri gibi toplumlarda mavi göz renginin neredeyse standart olduğu yerlerde ise durum tam tersidir ve buralarda kahverengi ve siyah tonları çok daha fazla dikkat çeker. Göz rengi değiştirme isteyen çok sayıda insan var.

Kısacası dünyanın bütün toplumlarında farklı göz renklerine ilgi ve ihtiyaç vardır. Elbette kozmetik dünyası bu trendi yıllardır biliyor. Bunun için numarasız renkli kontakt lensler üretildi ve bu ürünler büyük talep gördü. Renkli kontakt lensler çok ilgi çekmeye devam ediyor ve günümüzde de kullanılıyor. Ancak renkli kontakt lenslerle ilgili sorunlar var. Zamanla kontakt lenslerle göz uyumluluğu azalabilir ve göz kuruluğu gelişebilir. Lazerle göz rengi değiştirme için bizlerle iletişime geçin.


https://hakanyuzer.com/uygulama/goz-rengi-degistirme
10
Sitenizi Tanıtın / Zip Perde Fiyatları Modelleri
« Last post by lesonya on December 04, 2022, 01:23:33 pm »
My Stil Home, Zip Perde alanında hizmet veren yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firmadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için şirketle irtibata geçebilirsiniz.
Klasik perdelerin aksine, Zip Perde hava akışından ödün vermeden gölge ve sıcaklık sağlar. Ayrıca dış mekanlar söz konusu olduğunda stor perdelere mükemmel bir alternatiftir. Bu perdeler çeşitli boyutlarda, renklerde ve malzemelerde mevcuttur. Ayrıca, kurulumları kolaydır.
Zip perde, UV ışınlarına ve yağmura dayanıklı kaliteli kumaştan üretilir. Kumaşlar ayrıca zorlu ortamlarda uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu perdeler kaliteli dokuma kumaştan yapılmıştır ve çeşitli renklerdedir.

Zip Perde Sistemleri
My Stil Home firması olarak Zip perde sistemlerini çeşitli uygulamalarda kurmaktayız. Örneğin evinizde ya da iş yerinizde sistemi kullanabilirsiniz. Gölge sağladığı ve tüm yıl boyunca kullanılabileceği için güneş gören alanlar için kullanışlıdır. Isı tasarrufu için de yararlıdır. Sistem manuel veya otomatik modda çalıştırılabilir.
Dikey Zip Perde kaygan ve kurulumu kolay bir üründür. Veranda ve havuz alanı dahil olmak üzere dış mekanlar için mükemmel bir çözümdür. Kumaş ayrıca rüzgara ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yoğun yağmur veya kardan koruma sağlamak da dahil olmak üzere bir dizi amaç için kullanılabilir.

Zip Perde M2 Fiyatları
Zip Perde sistemi ticari binalar, restoranlar, evler, iş yerleri için de iyi bir seçimdir. Kontrol etmeyi ve çalıştırmayı kolaylaştıran otomatik bir özelliğe sahiptir. Kolayca temizlenebilir ve bakımı yapılabilir, kordonu veya ipi yoktur. Kumaş gerilebilir ve sorunsuz bir şekilde bağlanabilir. Güzel ve temiz bir görünüm sağlamak için raylar üzerinde de çalıştırılabilir. My Stil Home oldukça uygundur.
Zip Perde sistemi, cam tavanda gölge sağlamanın kolay bir yolunu arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Kumaş kolayca gerilebilir veya sarılabilir. Ayrıca uzaktan kumandası vardır. Zip Perde sistemlerini PVC kumaş çeşitleri başta olmak üzere çeşitli renk seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.

Zip Perde, evinizin veya işyerinizin estetiğini artırmanın harika bir yoludur. Evinizi böceklerden korumak için kullanılabilir ve aynı zamanda cibinlik olarak da kullanılabilir. Ayrıca serin ve hijyenik bir ortamı korumanın iyi bir yoludur. Havuzlarda ve çardaklarda da kullanılabilirler. Dış mekanlar söz konusu olduğunda klasik perdeler için ideal bir alternatiftir.

Zip Screen, yeterince takdir edilmese de harika bir üründür. Gündüzleri optimum ışık sağlarken geceleri güneş ışığının çoğunu engelleyen benzersiz bir gölgeleme sistemidir. Bu teknoloji özellikle yaz aylarında kullanışlıdır.

Dikey zip perde, dış mekanlar söz konusu olduğunda stor perdelere harika bir alternatiftir. İnce bakım sağlayan ve dayanıklı kaliteli bir üründür.
Pages: [1] 2 3 ... 10